Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ŞİMDİ HİZMET ZAMANI              
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, yaptığı yazılı açıklamada, 12 Haziran 2011 tarihinde ülkemizin önemli bir demokrasi sınavı verdiğini belirterek, “Sorunsuz bir şekilde tüm yurtta olduğu gibi Elazığ’da da tüm vatandaşlarımız sandık başına giderek demokratik haklarını kullanmışlardır” dedi.
Başkan Şekerdağ, yapılan seçimlerin ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını dileyerek, “Artık seçim süreci geride kalmıştır, bu süreç içerisinde vatandaşın teveccühünü alan ve Elazığ’ı temsil edecek milletvekillerimiz aslında son derece önemli sorumluluklar üstlenmişlerdir. Çünkü ilimizin çözüm bekleyen bir çok sorunu bulunmakta ve bu sorunların çözümü için vatandaşlarımız ve tüm sivil toplum kuruluşları sayın milletvekillerimizin gayret, işbirliği ve yoğun mesailerini beklemektedirler.
Seçimler sonrasında Ülke genelinde, AK Parti, üst üste üçüncü kez halkın teveccühünü kazanarak önemli bir başarı sağlamıştır. Bu nedenle AK Parti ve  meclisimizde grup kuran tüm partilerimizi tebrik ediyor, yasama çalışmalarında başarılar diliyoruz.
Önümüzdeki süreçte yeni meclisimize tarihi görevler düşmektedir. Bunların başında da toplumumuzun yeni bir anayasa talebinin karşılanması, doğu ve batı arasındaki kalkınmışlık farklılıklarının giderilmesi, işsizlik sorunu öncelik taşımaktadır. Tüm partilerimizin uzlaşmaya açık olması, sivil toplumla birlikte toplumda genel kabul gören bir anayasayı hazırlaması son derece önemlidir. Toplumumuz ve yeni meclisimiz ortak hedeflerimiz etrafında bu kenetlenmeyi sağlayabildiği ölçüde Türkiye büyüyecek ve gelişecektir.
Yeni dönemde İlimizi Mecliste temsil edecek Milletvekillerimizle müşterek hareket ederek, ilimizin sorunlarının çözümünde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak mesai ve zaman kavramından uzak bir şekilde her zaman çalışma ve işbirliğine açık olduğumuzun bir kez daha altını çiziyoruz.
Bu düşüncelerle, seçimlerden başarı ile çıkan ve Elazığ’ı TBMM’de temsil etmeye hak kazanan Sayın Milletvekillerimizi kutluyor, başarılı çalışmalarıyla Elazığ’a iz bırakacak bir dönem geçirmeleri temennisiyle, saygılarımızı sunuyoruz.”dedi.
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 1610 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.6.2011 18:04:18
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.