Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Elazığ TSO Meclisi: Seçimlerin Ülkemize ve İlimize Hayırlı Olmasını Diliyoruz

Nuri Önal başkanlığında toplanan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi, Haziran ayı meclis toplantısını yaptı.
Toplantıda, Elazığ TSO’nun uygulamış olduğu projeler ve çalışmalarla ilgili olarak bilgiler veren Başkan Önal, seçimlerin hayırlı olmasını diledi.
Önal konuşmasında, “Bildiğiniz gibi 12 Haziran 2011 tarihinde ülkemiz genel seçimlerle yeni bir sürece girecektir. Seçimler sonrası Türkiye Büyük Millet Meclisi yeniden şekillenecek ve ülkemiz için yeni bir dönem başlayacaktır.
Bu dönemin başta ilimiz olmak üzere ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.
Bu süreçte öncelikli beklentimiz, ilimizin kalkınma ve gelişmesi, sorunlarımızın çözülmesi ve başta iş dünyası olmak üzere toplumun beklentilerinin karşılanmasıdır.
Gönlümüz, seçilecek vekillerimizin, sivil toplum kuruluşları ile müşterek hareket eden, ilin sorunlarının belirlenmesi ve çözümü noktasında, gayretli, ilin menfaatlerini her şeyin üstünde tutan bir anlayışın hakim olmasından yanadır.
Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi ve Yönetim Kurulu olarak, işbirliğine açık, müşterek hareket etme noktasında iletişim ve diyaloglarını bizlerden esirgemeyen tüm vekillerimizle birlikte çalışmaktan kaçınmayacağımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum.
2011 yılından beri ülke gündeminin seçimlere odaklanmış olmasına rağmen, Odamız önemli sosyal boyutu olan önemli çalışmalar yapmaktadır. Mesleki eğitim projeleri, üyelerimize yönelik dış ticaret programları, bilgilendirme etkinlikleri, kurumlar arası müşterek projeler Odamız tarafından başarı ile yürütülmektedir.
Tüm bu çalışmalardan ötürü Yönetim Kurulu Başkanımız şahsında tüm Yönetim Kurulu Üyelerimize ve Odamız çalışanlarına teşekkür ediyorum.
Girişimlerimiz neticesinde geçtiğimiz hafta içerisinde Sigorta Sektörü Bölge toplantımızı geniş bir katılımla Elazığ’da gerçekleştirdik. Sektörün tüm yöneticilerini ilimizde ağırladık. Elazığ adına son derece önemli bir etkinlik ve tanıtım oldu. Bu tür büyük organizasyonlarımıza katılımın daha yüksek olmasını arzu etmekteyiz.
Bu duygularla katılımınız için teşekkür eder, en derin saygılarımı sunarım.”dedi.
Toplantı, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ın, Oda Yönetim Kurulu Faaliyet raporunu okumasının ardından, Meclis Üyelerinin çeşitli değerlendirmesi ve görüş alışverişi yapılması ile tamamlandı.

Bu haber 1425 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.6.2011 13:05:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.