Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Ebiloğlu’ndan Odamıza ziyaret
Çorum Vali Yardımcısı hemşerimiz H.Osman Ebiloğlu Odamızı ziyaret ederek, Başkan Şekerdağ ile görüştü.
Kamu hizmetinde uzun yıllardan beri başarılı hizmetleri ile adını duyuran hemşerimiz H.Osman Ebiloğlu, Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret etti. Sıcak bir atmosferde geçen ziyarette, ilin ekonomi ve sanayisi hakkındaki gelişmelerle ilgili bilgiler alan Ebiloğlu, Ülkenin birçok yöresinde kamu hizmeti verdiğini, her yörenin kendine özgü zenginlik ve avantajları bulunduğunu belirterek, “Elazığ ili gerçekten son derece önemli potansiyelleri olan bir kent. Başta tarım ve hayvancılık olmak üzere, su potansiyeli ve mermeri ile diğer maden kaynaklarının katma değeri yüksek sanayi üretimine dönüştürülmesi Elazığ’ı bölgede çok daha farklı noktalara taşıyacaktır. Bu anlamda Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın girişim ve katkılarını çok yakından ilgiyle takip ediyorum. Zaten bu ziyaretimin nedeni de bu. Örnek bir sivil toplum kuruluşu olarak Elazığ’a gerçekten çok önemli hizmetler veriyorsunuz. Şahsınızda tüm Oda Yönetim Kurulunu ve tüm emeği geçenleri kutluyorum.”dedi.
Başkan Şekerdağ’a, Ebiloğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Elazığ ülkemize çok önemli devlet adamları vermiş bir ildir. Siz de bu insanlarımızdan birisiniz. Başarılı çalışmalarınız bizleri sevindiriyor. Elazığ’la hiçbir zaman kopmamış bir bürokrat olarak, yakın ilginize teşekkür ediyorum.”dedi.
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Gökçe’nin de hazır bulunduğu görüşmede, Başkan Şekerdağ, Ebiloğlu’na ziyareti anısında Odamızın plaketini takdim etti.
Bu haber 2343 defa okundu.
Ekleme Tarihi :8.6.2011 14:12:22
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.