Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
TOBB 66. GENEL KURULUNDA AÇILAN ELAZIĞ STANDI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
 
Cumhurbaşkanı Gül, Sanayi Bakanı Ergün ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Elazığ TSO Standında Elazığ TSO heyetiyle görüştü…
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 66. Genel Kurulu 15-16 Mayıs 2011 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştiriliyor. Genel kurulun yapıldığı TOBB hizmet binası önünde bazı Odalar tarafından açılan standlar içerisinde Elazığ TSO standı yoğun ilgi gördü.
 
Elazığ standını ziyaret eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Sanayi Bakanı Nihat Ergün, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ikram edilen alabalık füme ve badem şekeri hakkında Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ ve Keban Alabalık İşletme yetkililerinden bilgiler alarak uzun süre sohbet ettiler.
 
Genel Kurula katılmak üzere Ankara’ya giden, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası TOBB Genel Kurul Üyeleri Ali Şekerdağ, Cazayir Aydın, İdris Alan ve Engin Karaş ile Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreter M.Mehmet Karabulut Elazığ standında gelen protokol üyeleriyle, çok sayıda Oda ve Borsa başkanını ağırladılar.
 
Elazığ Adına Önemli Bir Tanıtım Yapıldı
TOBB 66. Genel Kurul toplantısı için Ankara’ya giden ve Genel kurulda stand açarak Elazığ’ın tanıtımını yapan Elazığ TSO ilin tanıtımına yönelik önemli bir çalışma gerçekleştirdi. Elazığ standının gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şekerdağ, “İlimizin bir çok zenginliği var. Bunları hazırlamış olduğumuz tanıtım filmi ve çeşitli yayınlarda dile getiriyoruz. Ancak, TOBB Genel kurulu için ülkemizin çok seçkin bir grubu aynı platformda bir araya geldi. Sayın Cumhurbaşkanımız, Sanayi Bakanımız, TOBB Başkanımız, parti başkanları, ekonomiyle ilgili bir çok kurumun yöneticisi, ülkemizin önde gelen işadamları, çok sayıda Oda ve Borsa başkanı ve medya kuruluşu temsilcileri standımızda ağırlanmıştır. Elazığ adına son derece önemli bir tanıtım yapılmıştır.”değerlendirmesinde bulundu.
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
 
 
Bu haber 2167 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.5.2011 09:49:43
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.