Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Özcan Elazığ TSO’yu Ziyaret Etti

 

CHP Milletvekili adayı Ali Özcan, Odamız da değerlendirmelerde bulundu

 

 CHP’nin Elazığ Milletvekili Adayı Ali Özcan, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesi yapmış olduğu seçim çalışması kapsamında 05 Mayıs 2011 tarihinde Odamızı ziyaret etti.Özcan ve beraberindeki heyeti Elazığ TSO’da Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ve Odamızın Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

 

Özcan: Elazığ’ın sesi olacağım

 

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ın makamında kabul edilen Özcan, “Elazığ’a hizmet yarışında sizlerin isteklerini TBMM’ye taşıyan, projelerle kaynakları biraraya getiren bir koordinatör olmaya talibim. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ilin en etkin sivil toplum kuruluşu ancak ne yazık ki, ilin sorunlarının çözümü noktasında ortaya koymuş olduğu irade ve çalışmalar yeterince sahiplenememiştir. Biz inşallah seçip meclise girersek Elazığ Milletvekili olarak Elazığ TSO’nun güç ve etkisinin artması ve sorunların müşterek çözülmesi hususunda hep birlikte hareket edeceğiz. Söylenmesi gereken bir konu olduğu zaman ise hiç kimseye bir diyet borcumuz olmadığı için bunları ilin menfaatleri doğrultusunda çok açık yüreklilik ve dik duruşumuzla dile getireceğiz. Bu düşüncelerle bizlere büyük ilgi gösteren ve güler yüzle ağırlayan Oda yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum ” dedi.

Şekerdağ: Hedef 2023 Olmalı

 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ da ziyarette yaptığı değerlendirmede “Hükümetin bölgeye yönelik hizmetlerinden Elazığ da kısmen faydalandı ama kent özelinde çok ağır sorunlarımız var. Bunlar bir türlü çözülemedi. Şimdi yine bir seçim dönemine girdik önümüzdeki 5 yıllık bir süreç var. Biz Elazığ iş dünyası temsilcileri olarak bu dönemin en iyi şekilde değerlendirilmesini istiyoruz. Tüm siyasi parti ve milletvekili adaylarımızdan Elazığ’ı 2023’e taşıyacak projeler ve hedefler ortaya koymalarını bekliyoruz. İlimizin birikmiş sorunları var. Bunları birçok kez toplumun tüm kesimleriyle paylaştık. Ancak, bu sorunların çözümü ve Elazığ’ı Devlet Planlama Teşkilatı’nın belirlemiş olduğu 12 Cazibe Kent’ten biri haline getirecek bir iradeye, ortak akla, gayrete ve vizyona ihtiyaç var. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu düşünce yapısıyla hareket edecek tüm aday ve siyasi partilerle müşterek çalışmaya hazırız. Bu düşüncelerle seçim çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.”dedi.

 

 

 

 

Bu haber 1580 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.5.2011 13:05:38
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.