Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Ziraat Bankası Sanayi Şubesi Açılıyor
 
Odamızın girişimleri sonucunda Sanayi Sitesi’ne Ziraat Bankası Şubesi açılıyor…
 
Konu hakkında bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Banka şubesinin başta sanayi esnafı olmak üzere yöre halkına önemli hizmetler vereceğini söyledi.
Şekerdağ açıklamasında, “Tarımsal ve Hayvancılık yatırımlarının desteklenmesi hususunda önemli destekler sunan Ziraat Bankası’nın, KOBİ’lere yönelik hizmet ve desteklerinin yaygınlaştırılmasının ardından Elazığ’daki işletmelerimizin ve özellikle Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren işyerlerinin Ziraat Bankası Bankacılık hizmetlerinden istifade etmesi için Odamız tarafından başlatılan çalışma olumlu sonuçlanmıştır.
Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü ve Elazığ Bölge Müdürlüğü ile Merkez Müdürlüğü nezdinde yaptığımız girişimlerin kısa sürede olumlu sonuçlanması ve İlimizin sanayi ağırlıklı bölgesi olan Sanayi Sitesi’ne Şube açılması başta üyelerimiz olmak üzere, o yöredeki tüm vatandaşlarımız açısından önemli bir hizmet olacaktır.
Odamızın talepleri doğrultusunda destek olan ve kısa sürede şube açılışını gerçekleştiren, Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü’ne ve Elazığ Bölge Müdürlüğü ile Merkez Şube Müdürlüğü’ne teşekkür ediyoruz. Şubenin ilimize hayırlı olmasını diliyoruz.” Dedi.
Bu haber 1386 defa okundu.
Ekleme Tarihi :5.5.2011 16:27:53
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.