Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Proje Başarıyla Uygulanmaya Devam Ediyor…
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen “Gençlerin Yüzü Bilişimle Gülüyor” projesi, İş-Kur Genel Müdürlüğü Merkezi Hibe İzleme Ekibinden (MHİE) Halil Yılmaz, Bölge İzleme Ekibinden Bekir Yuşan ve Şevki Esen tarafından 21 Nisan 2011 tarihinde izlenmiş ve projenin başarıya devam ettiği ifade edilmiştir.
 
İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı çerçevesinde uygulanan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının program otoritesi olduğu “Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi Hibe Programı” kapsamında Elazığ TSO’nun yürüttüğü, Fırat Üniversitesi ile Türkiye Bilişim Derneği İstanbulŞubesi’nin ortaklığında gerçekleştirilen “Gençlerin Yüzü Bilişimle Gülüyor” projesinin başarıyla uygulandığı izleme ekibince belirtildi.
 
Proje kapsamında, Fırat Üniversitesi Enformatik Bölümünde ve Bildemmak Bilgisayar Kurusunda, Bilgisayar Teknik ServisEğitimi, Web Programcılığı Eğitimi ve Ağ İşletmenliği Eğitimleri, Elazığ TSO bünyesinde kurulan bilgisayar laboratuarında ise Temel Bilgisayar Eğitimleri uygulanıyor.
Birinci dönemleri tamamlanan kursların 11 Nisan 2011 tarihinde başlayan ikinci dönemleri de yine yoğun bir ilgi görüyor. Eğitim uyulama çıktılarını ve eğitim ortamını yerinde inceleyen MHİE ve Bölge İzleme temsilcileri, Elazığ TSO’nun geçmiş proje tecrübesiyle bu projeyi de başarıyla yürüttüğünü ve gençlere önemli bir katkı sağladığını ifade ettiler.
 
Proje Koordinatörü ve Elazığ TSO Genel Sekreter Vekili A.Mustafa Fenoscu’da, yerel izleme ekibine projenin tüm süreç adımlarıyla ilgili detaylı bilgiler vererek, projenin başarısında Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ve Oda Yönetim Kurulunun çok ciddi desteğinin alındığını belirtti.
 
Elazığ TSO AB Proje Yönetimi 
 
 
 
 
Bu haber 1587 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.4.2011 09:25:54
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.