Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Teknokent’te SWOT Analizi Çalıştayı
 
Fırat Teknokent A.Ş.’de Elazığ İli Swot Analizi Çalıştayı yapıldı…
 
Fırat Kalkınma Ajansı tarafından “Doğrudan Faaliyet Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen, “Fırat Teknokent İnovasyon Altyapısının Geliştirilmesi ve Strateji Planı” hazırlama projesi çerçevesinde Elazığ İli Swot Analizi çalıştayı, ODTÜ Teknoken uzmanları Emek Kepenk ve Barkan Uşak’ın gözetiminde, Elazığ’da çok sayıda kurum, STK temsilcisinin katılımıyla Fırat Teknokent yeni binasında 20 Nisan 2011 tarihinde yapıldı.
 
Çalıştay sonrası bir değerlendirme yapan Fırat Teknokent A.Ş. Müdürü Prof.Dr.Erhan Akın, Fırat Kalkınma Ajansı’na 2010 yılında sunulan projenin Ajans tarafından uygun görüldüğü ve desteklendiğini belirterek, “Proje kapsamında Fırat Teknokent İnovasyon Altyapısının Geliştirilmesi ve Strateji Planı hazırlıklarına başlanmıştır. Bu çerçevede Elazığ ilinin Swot Analizi yani ilimizin güçlü, zayıf, fırsatlar ve tehditlerinin neler olduğunu ortaya çıkarmak için geniş katılımlı bir toplantı organize etmiş bulunmaktayız. Toplantımıza çok sayıda kurum ve kuruluş ile STK yöneticisi ve temsilcisi katılmışlardır. Bir tam gün süren çalıştayı daha önce SWOT Analiz çalışmaları yapan ODTÜ Teknokent’ten Emek Kepenk ve Barkan Uluışık gözetiminde yapılmıştır.
 
Son derece verimli bir şekilde geçen çalıştay için toplanan veriler ODTÜ Teknokent’te değerlendirilmektedir. Sonuçları tarafımıza bildirilecek olan çalışmadan, kurum ve kuruluşlar ile toplumun tüm kesimlerinin istifade edeceğini düşünüyoruz.
 
Daha önce Elazığ TSO tarafından yapılan bu çalışma tüm kurum ve kuruluşlar tarafından değerlendirilmiştir. Umuyoruz bu çalıştay daha önce yapılan çalışmaya katkı sağlayacak sonuçlar elde edecektir. Bu düşüncelerle tüm katılımcılara teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
 
 
 
 
Bu haber 1672 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.4.2011 17:08:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.