Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
YANILMAZ VEFAT ETTİ

Elazığ TSO: Yanılmaz Ailesi ve Tüm Halkımızın Başı sağolsun…

AK Parti Elazığ Milletvekili Hamza Yanılmaz hayatını kaybetti. Eski Elazığ Belediye Başkanı da olan Hamza Yanılmaz, karaciğer yetmezliğinden dolayı son iki günden beri yoğun bakımda olduğu TOBB Hastanesinde 22 Mart 2011 tarihinde yaşamını yitirdi.

Elazığ Önemli Bir Değerini Kaybetti

Yanılmaz’ın vefat haberini alan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, büyük üzüntü içinde olduğunu belirterek, “Elazığ’a belediye başkanlığı döneminde önemli hizmetler veren ve halkın gönlünü kazanan Sayın Yanılmaz’ın vefatı camiamızı derin üzüntüye boğmuştur. Başta Yanılmaz ailesi olmak üzere tüm halkımıza başsağlığı, merhuma Yüce Allah (c.c.) tan rahmet dilerim” dedi.

HAMZA YANILMAZ KİMDİR?

23. Dönem Milletvekili olan Yanılmaz'ın TBMM'deki tanıtım sayfasında ki özgeçmişi şöyle: Hamza Yanılmaz, 3 Ocak 1963'te Elazığ Palu'da doğdu. Babasının adı Nuri, annesinin adı Güllü'dür. Eğitimci ve İş Adamı; Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Kamu görevlisi olarak çalıştı. Sportif ve sosyal faaliyetlerde bulunan özel okulların kuruculuğu, işletme ve yönetiminde bulundu. Elazığ Belediye Başkanlığına seçildi ve bu görevi yürüttü. Elazığspor Kulübü Başkanlığı yaptı. Tarihi Kentler Birliği'nin Kurucu Üyesi oldu. Özel sektörde bir yapı firmasının Genel Koordinatörü olarak çalıştı. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Yanılmaz, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Bu haber 1655 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.3.2011 15:22:19
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.