Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Ülkemiz Önemli Bir Değerini Kaybetmiştir…

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, “54. Hükümetin Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatı ile Türkiye, çok önemli bir değerini kaybetmiştir” dedi.​

54. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nde Başbakanlık görevini yürüten Erbakan’ın, geçmişte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığı yaptığını ve üyesi olduğu TOBB Yüksek İstişare Kurulu’nda değerli fikirlerinden TOBB’nin her zaman yararlandığını ifade eden Başkan Şekerdağ mesajında şunları söyledi: “Büyük devlet ve ilim adamı, Türk siyasi yaşamının değerli ismi, 54. Hükümetimizin Başbakanı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatından camia olarak büyük bir üzüntü duymaktayız.

Uzun ve başarılı çalışma hayatı içerisinde Türk iş dünyasının çatı kuruluşu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığı görevinde bulunan, TOBB Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan Sayın Prof. Dr. Erbakan, ülkemiz için birçok alanda hizmetlerde bulunmuş ve Türk siyasi hayatına büyük katkılar sağlamış mümtaz bir şahsiyettir.

Elazığ iş dünyası adına,  Sayın Erbakan’ı kaybetmekten duyduğumuz üzüntüyü tüm halkımızla paylaşır, merhuma Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere bütün siyaset camiamıza ve milletimize başsağlığı dilerim.”

 

Ali ŞEKERDAĞ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı

Bu haber 1900 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.3.2011 10:09:34
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.