Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ EMITT Fuarında Tanıtıldı

Uluslar arası Turizm Fuarında Elazığ Standı Yoğun İlgi Gördü

İstanbul'da düzenlenen ve kısa adı EMITT olan 15. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 2011'de Elazığ standı yoğun ilgi gördü.

İstanbul'da 10-13 Şubat'ta açık kalan EMITT Fuarı'nda Elazığ, başarılı bir tanıtıma imza atarak, fuarın 5. salonunda konuklarını ağırladı.

EMITT Fuarı'na Elazığ Valisi Muammer Erol, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Vali Yardımcısı Aytuğ Çağlar, İl Turizm Tahsin Öztürk, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Turizm Müdürlüğü temsilcileri, turizm acenteleri, özel oteller ve yöresel ürün imalatçı firmaları katıldı. Fuara gelen ziyaretçilerin ve konukların ilgi odağı olan Elazığ standında yöreye özgü folklor gösterisi ve mahalli musiki konserleri gerçekleştirildi. Elazığ standında çiğköfte, orcik, çedene kahvesi, dut, ağın leblebisi gibi yöresel gıda ürünleri ile birlikte Elazığ Valiliği ve Elazığ TSO tarafından hazırlanan tanıtım CD ve DVD’leri, broşürler ve kataloglar yoğun ilgi gördü.

Fuarı değerlendiren Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Oda Yönetim Kurulu olarak fuara katıldıklarını belirterek, “ Bu yıl 15.si düzenlenen Uluslar arası Emıtt Fuarı’na Elazığ Valiliği öncülüğünde İl Kültür Müdürlüğümüzün koordinasyonunda ciddi bir hazırlık yaparak geldik. Başta stant dizaynı olmak üzere, tanıtım ile ilgili görseller ve sektörde yer alan firmalarımız önemli bir hazırlık yaptılar. Bu hazırlıkların fuar süresince yoğun ilgi görmesi bizleri memnun etmiştir. İlimizin markalaşması ve ilimizin doğa ve doğal güzelliklerinin tanıtımı açısından EMITT Fuarı büyük önem arz etmektedir. Fuarda yaptığımız tanıtımlarla kültür ve turizm kenti olan, ayrıca, zengin bir tarihi hazineyi bünyesinde barındıran ilimizin hak ettiği ilgiyi göreceğine inanıyoruz." dedi.

 

Bu haber 1801 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.2.2011 16:46:33
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.