Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Bank Asya’dan Bayan Girişimcilere Destek

Bank Asya Elazığ Şubesi ile Odamız arasında yapılan görüşme sonucunda Bayan Girişimcilere yönelik 1-28 Şubat 2011 tarihleri arasında geçerli olmak üzere özel bir destek anlaşması sağlandı…

Elazığ TSO Meclis Toplantı Salonunda 03 Şubat 2011 tarihinde konu hakkında yapılan toplantıya Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Bank Asya Elazığ Şube Müdürü Metin Kara, Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mehtap Özer ile Bank Asya Bireysel Kredi Sorumluları katıldı.

Konu ile ilgili bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, bankacılık sistemi ile özel sektörün et ve tırnak gibi olduklarını ifade ederek, “Aslında birbirini tamamlayan iki unsur olan finans ve özel sektörün sürekli olarak işbirliği içerisinde olması ve karşılıklı olarak birbirlerini anlamaları büyük önem taşıyor. Biz bugüne kadar Odamız üyelerinin finans noktasında ve bankacılık işlemlerinde çeşitli sıkıntı ve sorunlarının çözümü için bir çok banka ile protokoller imzalayarak çeşitli anlaşmalar yaptık. Ancak her platformda ifade ettiğimiz gibi bankacılık sektörü özellikle kriz dönemlerinden sonra özel sektöre hep mesafeli yaklaşıyor. Bu durum beklenti ve ihtiyaçları da karşılamada maalesef sıkıntı yaratıyor. Bu nedenle özellikle katılım bankalarının daha olumlu tavırları özellikle sıkıntılı dönemlerde bizleri son derece mutlu ediyor. Bugünde sektörde önemli bir yeri olan Bank Asya ile bayan girişimcilere yönelik bir anlaşma imzalıyoruz. Bu anlaşmanın öncelikle hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Bank Asya Elazığ Şube Müdürü Metin Kara’da değerlendirmesinde, Elazığ TSO Üyeleri başta olmak üzere tüm bayan girişimcilere yönelik olarak kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirterek, “1-28 Şubat tarihleri arasında geçerli olmak üzere taşıt finansmanında 12 ile 48 ay ve 0.91 kar payı oranı ile kredi vereceğiz. Yine konut finansını için de 24 ay ile 120 ay vadeli 0.76 ile 0.91 kar payı oranında konut kredisi uygulayacağız. Bu desteklerden tüm bayan girişimcilerinin istifade etmesini istiyoruz.”dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1881 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.2.2011 17:08:27
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.