Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
İşbirliği Güçbirliği Destek Programı

İşbirliği yapan firmalara 250 TL hibe ve 500 bin TL kredi imkanı...

Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB)  “İşbirliği Güçbirliği Destek Programı” bilgilendirme toplantısı Elazığ TSO toplantı salonunda yapıldı.

İş dünyasının yoğun ilgi gösterdiği toplantının açılış konuşmasını yapan, KOSGEB İl Müdürü Yrd.Doç.Dr. Ahmet Orhan; Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının destek ve katkılarıyla, Elazığ KOSGEB Müdürlüğü’nün eğitim faaliyetlerinin devam edeceğini ve bilgilendirme toplantılarının bundan sonra 15 günde bir yapılacağını ifade etti.

Orhan’ın konuşmasının ardından Elazığ KOSGEB Müdürlüğü Kobi Uzman Yardımcısı Mehmet Canpolat, sinevizyon sunumu ile “İşbirliği Güçbirliği Destek Programı” hakkında bilgiler verdi.

Canpolat konuşmasında hizmet yada imalat sektöründe yer alan ve aynı hizmet kolunda olan 5 firmanın bir araya gelerek yapacakları ortak bir yatırım için 250 bin TL hibe ve 500 bin TL kredi kullanabileceklerini ifade etti. Desteklerin işletmeler açısında büyük önem taşıdığını belirten Canpolat, “Yöremizdeki işletmelerin bu desteklerden mutlak suretle istifade etmesini arzuluyoruz. Biz Elazığ KOSGEB Müdürlüğü olarak firmalarımıza bu konuda her türlü destek ve yardıma hazırız.”dedi.

Bu haber 2053 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.1.2011 09:16:16
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.