Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
EMITT 2011 Hazırlıkları Değerlendirildi

Elazığ  Ticraet ve Sanayi Odasında yapılan toplantı ile 15.Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 2011’de Elazığ’ın  tanıtımı ve fuar hazırlıkları değerlendirildi.

10- 13 Şubat  2011 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yapılacak olan EMITT fuarı değerlendirme toplantısına, Vali Yardımcısı Altuğ Çağlar, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, İl Turizm ve Kültür Müdürü Tahsin Öztürk, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü, turizm ve seyahat sektöründe yer alan firma yetkilileri ve çeşitli kurum temsilcileri katıldılar.

Toplantıda bir değerlendirme yapan İl Kültür Müdürü Tahsin Öztürk Elazığ Valiliği adına ayrılması planlanan alan ve tasarlanan stant hakkında bilgiler verdi. Stand hazırlayan çeşitli firmalarla yapılan görüşmeler sonucunda hazırlanan standlar hakkında bilgiler veren Öztürk, yaklaşık 50 m2 bira alanı en iyi şekilde kullanmak ve Elazığ’ı sembolize edecek bir çalışma yapmak istediklerini söyledi.

Elazığ  Vali Yardımcısı Altuğ Çağlar  ise konuşmasında bu ve benzeri organizasyonlarda hedeflenen amaca ulaşılabilmesi için  Sivil Toplum Örgütleri ve özel sektörün katılımın büyük önem arz ettiğini ifade ederek illerin tanıtımlarında bir tanıtım konsepti oluşturulmasının ve o konsept içerisinde özel sektör ve kamu işbirliği ile hareket edilmesinin ilin tanıtımını en güzel şekilde yapılmasını sağlayacağını, sadece kamu imkanları ile bu işlerin yapılması halinde yeterli faydanın sağlanamayacağını söyledi.

Bugüne kadar iki kez Elazığ’ın katılım sağladığı fuara Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın ciddi destek verdiğini belirten Elazığ  TSO Başkanı Ali Şekerdağ’da, ilin en iyi şekilde tanıtılmamı ve katılımcılara olumlu izlenimler bırakılması için, her kesimin üzerine sorumluluklar düştüğünü ifade etti.

Toplantı, katılımcıların görüş ve önerilerinin alınması ile sonuçlandı.

 

Bu haber 1688 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.1.2011 08:56:36
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.