Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Kuzova  Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafında Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’a, ilin sorunlarının gündeme taşınması ve ilin kültürel, sosyal ve ekonomik anlamda gelişmesi ve kalkınması yönünde göstermiş olduğu gayretler nedeniyle bir plaket verildi.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret eden, Kuzova  Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hazım Yaşbay, plaketi takdiminde yaptığı değerlendirmede, “İlimizin güzide kuruluşlarından olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, ilimizin hemen her konudaki sorun ve beklentisini en etkili şekilde ilgili tüm makamlara taşıyarak önemli bir hizmet sunuyor. Bununla birlikte derneğimiz faaliyetleri başta olmak üzere ilimizdeki neredeyse tüm kültür, sanat ve spor gibi etkinliklerin gerçekleşmesine maddi ve manevi katkılar sağlayarak destek veriyor. Odanın bu hizmetleri nedeniyle acizane olarak hazırlamış olduğumuz plaketimizi Sayın Başkanımıza sunmaktan büyük bir onur duyuyoruz. “dedi.

Başkan Şekerdağ’da Kuzova Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin bu duyarlı davranışı nedeniyle teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Bu haber 1314 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.1.2011 08:36:53
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.