Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
2010 Yılı Son Meclis Toplantısı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası son Meclis Toplantısı Nuri Önal Başkanlığında, meclis üyelerinin katılımı ile 16 Aralık 2010 tarihinde gerçekleştirildi.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Nuri Önal, verimli bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, üyelerin ve toplumun beklentilerinin karşılanması noktasında 2011 yılında da tüm meclis üyelerinin aynı gayreti göstermelerini istedi.

 

Önal değerlendirmesinde, “2010 yılının son meclis toplantısını bugün gerçekleştiriyoruz. Öncelikle yıl içerisinde gerçekleştirilen 12 toplantıya tüm iş yoğunluğuna rağmen, sıcak, soğuk demeden katılan ve destek veren tüm Meclis Üyesi arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. 2010 yılı içerisindeki Meclis Toplantılarımıza, Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız, Sayın Rektörümüz, Sayın Emniyet Müdürümüz, Sayın Defterdarımız, Sayın Sağlık Müdürümüz, Sayın Çevre İl Müdürümüz, Sayın Teknokent Müdürümüz, Sayın Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreterimiz ve Sayın KOSGEB Müdürümüzün katılımı sağlanmış ve çeşitli sorunlar ve projeler değerlendirilmiştir. Bu toplantılar, kurumlar arası ilişkilerin geliştirilmesi noktasında önemli bir adım olmuştur.

2011 yılı içerisinde de yine aynı performansın gösterilerek, üyelerimiz başta olmak üzere toplumun beklentilerinin karşılanması hususunda, yoğun bir gayretle tüm Meclis Üyesi arkadaşlarımızın katılım göstereceklerini umuyorum. Bu düşüncelerle, 2011 yılının tüm üyelerimize ve halkımıza huzur, mutluluk ve esenlikler getirmesini diler, saygılar sunarım.”

 

Meclis Başkanı Nuri Önal’ın değerlendirmesinin ardından Kasım ayı yönetim kurulu faaliyet raporunu okuyan Başkan Ali Şekerdağ’da tüm Meclis Üyelerinin yeni yılını kutlayarak, 2010 yılı çalışmaları ile ilgili özet bir bilgi sundu.

 

 

 

Bu haber 1544 defa okundu.
Ekleme Tarihi :24.12.2010 10:45:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.