Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ Emniyet Müdürlüğü tarafından aylık olarak yayınlanan ve kamuoyunda büyük beğeni gören Elazığ Polis Haber Gazetesi ekibi Odamızı ziyaret ederek Başkan Ali Şekerdağ ile gazete için röpörtaj gerçekleştirdi.

Ziyerate;  Gazete Editörü Emniyet Amiri ve Basın Halkla İlişkiler Şube Müdür Vekili Kazım Taşbaş ile Gazete Yayın Kurulunu oluşturan Polis Memurları Mehmet Göz, Özlem Koru ve Ayhan Kangal katıldılar.

Başkan Ali Şekerdağ ile, Odanın çalışmaları, ilin ekonomik ve sanayi yapısı, sorunlar ve beklentiler üzerine bir söyleşi gerçekleştiren Elazığ Emniyet Müdürlüğü Basın Halkla İlişkiler Şubesi yetkilileri Elazığ Polis Haber Gazetesinin çıkartılması sürecinde bilgi ve deneyimlerini esirgemeyen Elazığ TSO’ya teşekkür ettiler.

Ziyarette, Elazığ Emniyet Müdürlüğünün halkla kaynaşma adına özellikle son dönemlerde çok güzel çalışmalar yaptıklarını şahit olduklarını belirten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, “Ben bu ziyaret vesilesi ile başta Sayın Emniyet Müdürümüz olmak üzere tüm polis teşkilatımıza teşekkür ediyorum.  Polis tıpkı bizler gibi kamu hizmeti gören ancak bu hizmeti görürken her an vatanı ve milleti uğruna şehit olmaya hazır olan kişidir. Böylesine büyük bir fedakarlık isteyen bir mesleği icra ederken, günün tüm stresine rağmen polisimizin gerek trafikte, gerekse genel asayiş uygulamalarında halka yaklaşımını son derece başarılı buluyorum. Bununla birlikte toplumun huzur ve güvenini tehdit eden bir çok olumsuz unsura karşıda Elazığ polisi önemli başarılar göstermektedir.

Tüm bu çalışmaların ve etkinliklerin geniş kitleler vasıtası ile tanınması ve kurumun kendini toplumla bütünleştirmesine katkı sağlayan halkla ilişkiler uygulaması noktasında hazırlanan aylık yayının da önemli bir rolü bulunmaktadır. Zor ve büyük bir sabır isteyen gazete hazırlama noktasında tüm emeği geçen arkadaşlarımızı kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.”dedi.

Bu haber 1662 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.11.2010 17:32:43
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.