Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, öğretmenlerin Ulu Önder Atatürk’ün de dediği gibi, toplumun en özverili ve saygıdeğer öğeleri olduğunu belirtti. Şekerdağ, eğitime gereken önemi vermeyen toplumların, medeniyet yolunda mesafe kat etmelerinin mümkün olmadığını vurguladı.

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Öğretmenler, bir toplumun uygarlığının gerçek mimarlarıdır. Eğitim ordusu güçlü olmayan bir milletin, diğer alanlarda kalıcı başarılar kazanması, uygarlık yolunda ilerlemesi hayalden öteye gidemez. Öğretmenlerimiz, geleceğimizin olduğu kadar, milli birlik ve beraberliğimizin de teminatıdır.

Onlar milletimizin kalbidir. Toplumun tüm damarlarına temiz kan pompalayan ve geleceğine hayat veren onlardır. Çocuklarımıza iyiyi, doğruyu, güzeli öğreten, sosyalleşme sürecindeki en önemli yol göstericileri olan öğretmenlerimize toplum olarak gereken değeri vermeli ve onların önemini daima zihinlerimizde canlı tutmalıyız.

Eğitim dünyasına yapılacak hiçbir yatırım karşılıksız kalmayacaktır. Şu iyi bilinmelidir ki, en büyük yatırım insana ve eğitime yapılan yatırımdır.

Bu bilinçle hareket eden Odamız, ilköğretim okullarından başlayarak eğitimin her kademesine imkanlar ölçüsünde maddi ve manevi katkı sağlamaktadır. Yine eğitim projeleri ile ketimize mesleki gelişim adına destek sağlanmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Camiası adına, tüm öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın öğretmenler gününü kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım.”

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1505 defa okundu.
Ekleme Tarihi :24.11.2010 09:02:54
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.