Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Kısa adı ELİKAD olan Elazığ İş Kadınları Derneği tarafından düzenlenen “İş’te Başarı Zirvesi Semineri” Öğretmenevi toplantı salonunda yapıldı.

Bayanların yoğun ilgi gösterdiği toplantıya Elazığ Valisi Muammer Erol, Elazığ TSO Yönetim Başkanı Ali Şekerdağ, Karayolları bölge Müdürü Yasin Altınyuva, çeşitili sivil toplum ve sendika başkan ve yöneticileri başta olmak üzere kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Toplantıda açılış konuşması yapan Elazığ İş kadınları Derneği Başkanı Prof.Dr.Yasemin Açık, Elazığ’da Elikad’ın öncülüğünde eğitim toplantılarıyla Elazığ’daki iş kadınlarına çeşitli bilgiler sunulduğunu söyledi.

Toplantıya katılan Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ ise iş kadınlarının iş dünyasındaki önemine değinerek şunları söyledi: “İş hayatında var olmak için, büyük mücadelenin verildiği günümüzde, başarılı olunması için Kişisel gelişim önemli bir konudur. Başarıya giden yolda, Bireyin sahip olduğu niteliklerin, bilgi, beceri ve davranışların geliştirilmesi, son derece olup;

Bu anlamda, bugün düzenlenen “Başarı Zirvesi” seminerinin yararlı olacağını düşünmekteyim. Günlük yaşantımız içerisinde, yaptığımız hatalı davranışlar ve eksikliklerimizin de, aslında bu tür etkinliklerle farkına varıyoruz. Bireyin nitelikleri geliştikçe çevresiyle olan etkileşimi ve iletişimi de gelişiyor. Bu da sosyal yaşamda, iş hayatında, yada çalıştığı kurumda, daha verimli ve etkili olması anlamına geliyor. Kişinin motivasyonunu artıran, çok yönlü gelişimine olanak tanıyan ve çalışanların daha mutlu, verimli ve etkili olmalarını sağlayan, yeni kavramlar, metotlar ve yöntemler, sürekli olarak geliştirilmektedir.

Hangi alanda olursa olsun, bu gelişimi yakından takip etmeden başarı sağlamanın imkanı yoktur. Ancak, başarı sürecini etkileyen kişisel gelişim faktörleri de tek başına yeterli olmayıp, toplumun değer yargılarına saygılı, iyi ahlaklı, faziletli, mütevazi ve tevazu sahibi olmanın da değer ve kıymeti tartışılmazdır…

Bu anlamda; Elazığ İş Kadınları Derneği tarafından organize edilen “İşte Başarı Zirvesi” konulu bu seminerin, özellikle iş dünyasında yer alan ve bundan sonraki süreçte iş hayatına atılacak başta hanımefendiler olmak üzere, tüm katılımcılara yararlı olmasını diler, toplantının organize edilmesinde emeği geçenlere ve tüm katılımcılara en derin saygılarımı sunarım.

Toplantıya konuşmacı olarak katılan NLP Kişisel Gelişim Eğitmenleri Ahmet Çelik ve Necla Kadıyoran , X Felsefesi, İş yaşamında ve özel yaşamda pozitif yaşam becerileri, Evde Huzur, Başarının aşamaları, İletişim çeşitleri, İnsan tanıma sanatı gibi konularda değerlendirmeler yaparak, katılımcılara bilgiler verdiler

Toplantının ilk oturumunda İş’te başarı zirvesi tanıtımı, ikinci oturumda başarının aşamaları ve plaket töreni yer aldı.

Bu haber 1210 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.11.2010 09:25:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.