Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Bulgaristan ve Romanya Ülke Sohbet Toplantısı Yapılıyor

İhracatı Geliştirme Etüt Merkezi (İGEME) ile Odamız işbirliğinde “Romanya ve Bulgaristan Ülke Sohbet  Topl a n t ı s ı ” gerçekleştirilecektir.

29 Eylül 2010 tarihinde Elazığ TSO Konferans Salonunda saat:09.30’da başlayacak olan toplantıya bir önceki dönem Romanya Ticaret Müşaviri Necati Yılmaz ile bir önceki dönem Bulgaristan Ticaret Müşaviri Çetin Yılmaz katılacaklardır.

Önemli bir pazar niteliğinde olan her iki ülke için, ilimizin ihracat potansiyelinin artırılması ve her iki ülkenin mevcut durumları ve Pazar imkanları hususunda yapılacak olan bilgilendirme toplantısı, iş dünyamız için önem taşımaktadır.

Küresel ekonomik kriz ortamında ayakta kalan ve büyümesini sürdüren firmaların büyük çoğunluğunun ihracatçı firmalar olduğu görülmektedir. Bu nedenle halen 50 civarında olan ihracatçı firma sayımızın artırılması ve KOBİ statüsünde imalat yapan firmalarımızın dışa açılarak yeni pazarlar bulması hususunda Odamızın bu tür etkinlikleri uzman kuruluşlarla işbirliği içerisinde devam edecektir.

Organize Sanayi Bölgemizde, İŞGEM’de, Küçük Sanayi Sitelerimizde ve ilimizin diğer bölgelerindeki tüm firmalarımızın bu önemli toplantıya katılmalarını bekler, saygılar sunarız.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1652 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.9.2010 13:45:50
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.