Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Kıraç’tan Teşekkür Ziyareti

İzmir’de gerçekleştirilen Elazığ 3. Lobi Çalıştayı’na ev sahipliği yapan İzmir Valisi Cahit Kıraç, 27 Eylül 2010 tarihinde Odamızı ziyaret etti.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ın makamında gerçekleşen ziyarete, Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Vali Kıraç’a eşlik eden bürokratlar katıldılar. Ziyarette bir değerlendirme yapan İzmir Valisi Cahit Kıraç, İzmir’de gerçekleştirilen ziyarete tüm yönetim kurulu ve Meclis Başkanı statüsünde katılarak büyük destek veren Elazığ TSO’ya teşekkür etmek için Elazığ’da olduğunu söyledi. Kıraç değerlendirmesinde, “Sayın Meclis Başkanımız ve Sayın Yönetim Kurulu Başkanımız şahsında hepinize teşekkür ediyorum. Gerek en üst düzey katılımızın gerekse, Çalıştaşda dile getirmiş olduğunuz konularla bize gerçekten çok büyük bir destek verdiniz. Elazığ için tüm kurum ve kuruluşların bu birlikteliği gelecek adına bizleri umutlandırmıştır. Elazığ’da öncü bir sivil toplum kuruluşu olarak Elazığ TSO’nun bu örnek tavrı için teşekkür ediyorum.”dedi.

SORUNLARIMIZ ÇÖZÜMSÜZ DEĞİL

Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da Elazığ’ın hiçbir sorununun çözümsüz olmadığını belirterek, “ Sayın Valim, öncelikle biz, tüm Elazığlıları onurlandıracak bir ev sahipliği yaptığınız için teşekkür ediyoruz. İlimizin hiçbir sorununun çözümsüz olmadığına inanıyoruz. Hep ifade ettiğimiz gibi, seçilmiş, atanmış, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları, siyasetçiler, yerel yönetimler ve toplumun tüm kesimlerinin benlikten çıkıp ‘Biz’ olarak hareket etmesi gerekiyor. Bu doğrultuda bulduğumuz her platformda bunları tekrarlıyoruz. Toplumsal bir bilinç oluşturulması gerekiyor. Elbette bu zaman alacak ama Elazığ’ın bundan başka şansı yok. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak elimizden geleni yapmanın gayretinde olacağız.”dedi.

Bu haber 1683 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.9.2010 16:44:25
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.