Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
LOBİ ÇALIŞTAYININ ÜÇÜNCÜ TOPLANTISI İZMİR'DE 

3. Elazığ Lobi Çalıştayı hakkında Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ’a bilgiler vermek üzere Odamızı ziyaret eden “Elazığ Lobi Çalıştayı Divan Kurulu Üyeleri”  geniş katılımla gerçekleştirilecek olan 3. Toplantıya Elazığ TSO’nun daha önce olduğu gibi yine katkılarını beklediklerini ifade ettiler.

 

Elazığ Lobi Çalıştayı Divan Kurulunu oluşturan, Başkan Gürkan Özensoy, Üyeler; Nejak Ak, Enver Ulucan, Prof.Dr.Kadirhan Sunguroğlu, Op.Dr.Nusret Ayaz, Ahmet Ayaz ve Yrd.Doç.Dr. Bilal Çoban çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

 

Ziyarette bir değerlendirme yapan Divan Kurulu Başkanı Gürkan Özensoy açıklamasında şunları söyledi:

“Sayın Başkanım öncelikle Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının bu çalışmalara gösterdiği ilgi ve komisyonumuzu kabul ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. İlkini Elazığ’da, ikincisini Ankara’da düzenlediğimiz çalıştayın üçüncüsünü 22 Eylül’de İzmir’de gerçekleştireceğiz. Üçüncü çalıştayın sloganı “Elazığ için el ele olacak”. Bu çalışmalarımız sonrasında amacımız ilimize istihdama yönelik projeler gerçekleştirmektir. İlimize gelecek yatırımlar için şimdiden gün sayıyoruz. Bu amaçla Elazığ TSO tarafından hazırlanan ve gerçekten iş adamlarına önemli katkılar sağlayacak olan “Yatırımcı El Kitapçığı” ile ilimizi dört dilde tanıtan “Elazığ Tanıtım DVD” filmlerinden çalıştayda dağıtılmak üzere talep ediyoruz. Bununla birlikte Oda tarafından hazırlanan çeşitli projeler olduğunu biliyoruz. Bu projelerin de çalıştayda gündeme taşınması noktasında tarafımıza verilmesi ilimiz açısından önemli gelişmelerin sağlanmasına vesile olacaktır. Destek ve işbirliğiniz için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Şekerdağ: Elazığ için yapılan her girişimin arkasındayız

Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, ilimizin kalkına ve gelişme açısında son derece önemli potansiyeli bulunduğunu ancak motivasyon eksikliği ve yeterli birlikteliğin sağlanamaması bu zenginliklerin ekonomiye kazandırılmasını engellediğini belirtti.

Şekerdağ değerlendirmesinde, “İşte bu nedenle biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimizin kalkınma ve gelişmesi noktasında atılan her türlü adımın ve girişimin sonuna kadar destekçisiyiz. Oda olarak tek amacımız ilimizin kalkınma ve gelişmesini sağlayacak dinamiklerin harekete geçirilmesidir. Bu noktada Elazığ Lobi çalıştayını son derece önemsiyoruz. Ve bu konuda gerçekten bizleri heyecanlandıran birlikteliğin sağlanmış olması ve konunun takip ediliyor olması son derce memnuniyet vericidir. 22 Eylül 2010 tarihinde İzmir’de yapılacak olan toplantıya Oda olarak her türlü katkıyı sağlayarak, çalıştayın amacına ulaşması noktasında üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getireceğiz. Yayınlar noktasında bir sıkıntımız yok. Zaten amacımız bu yayınlarla ilimize daha fazla yatırımcının ilgisini çekmektir. Bugüne kadar bir çok etkinlikte dağıtılan bu yayınlar İzmir’de de dağıtılacaktır. Konuya göstermiş olduğunuz duyarlılık ve hassasiyetiniz için teşekkür eder, başarılar dilerim.”dedi.

 

 

Bu haber 1538 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.8.2010 14:03:40
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.