Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
AK Parti Elazığ Kadın Kollarından Elazığ TSO’ya Ziyaret

AK Parti Elazığ Kadın Kolları İl Başkanı Sermin Balık ve kurul üyeleri Elazığ TSO  Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek, 12 Eylül 2010 tarihinde yapılacak olan referandum öncesi sivil toplum kuruluşlarına nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade ettiler.

Andolu Kadınları EVET Diyecek…

Ziyarette bir değerlendirme yapan AK Parti Kadın Koları Elazığ İl Başkanı Sermin Balık, yaptığı değerlendirmede Anadolu kadınları olarak 12 Eylül’de EVET diyeceklerini söyledi. Balık yaptığı değerlendirmede, “AK Parti Kadın kolları teşkilatı olarak öncelikle ziyaret talebimize olumlu yaklaşımınız nedeniyle saygılarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Biz Anadolu iş kadınları olarak, 12 Eylül’de yapılacak halk oylamasında EVET diyoruz. Bu demokrasi hareketimizi kamuoyu ile paylaşmak adına, Elazığ’daki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Elazığ’ın en köklü sivil toplum kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi Odası’na ilk ziyaretimizi gerçekleştirerek kampanyamıza start vermiş bulunuyoruz. Biz Anadolu kadınları olarak demokrasiye sahip çıkma adına, 12 Eylül’deki  halk oylamasında EVET çıkması için yürekten çalışıyoruz.

Çünkü; Anne olarak; çocuklarımızı istismar ve şiddette karşı korumak için Evet diyoruz.

Çalışan kadınlar olarak; pozitif ayrımcılığın önünü açmak için Evet diyoruz.

Toplumsal olaylara duyarlı Türk kadını olarak; demokrasiye vurulan her darbenin kadı haklarına daha da ağır darbeler vuracağına inandığımız için Evet diyoruz.

Çağdaş, demokrat ve aydın Türk kadını olarak; üstünlerin hukukundan, hukukun üstünlüğüne geçmek için Evet diyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 12 Eylül’de yapılacak, halk oylamasının huzurlu ve güven içinde gerçekleşmesini ve demokrasimiz adına atılan bu önemli adımın hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, şahsınızda Elazığ iş dünyasına en derin saygılarımızı sunuyoruz.”dedi.

Şekerdağ: Anaya değişikliğine EVET diyeceğim…

Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, 12 Eylül’de yapılacak Anayasa referandumuyla ilgili görüşlerini daha önce açıkladığını  ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Başkan Şekerdağ “Ben 12 Eylül günü Anayasa değişikliğine ‘evet’ diyeceğim. Bunu da temsil ettiğim iş dünyasının menfaatlerini gözettiğim için yapacağım. Kişisel özgürlüklerin ve demokrasinin genişlemesi için yapacağım. İnanıyorum ki, bu değişiklikle, Türkiye'de yeni bir sayfa ve dönem açılacaktır” dedi. Başkan Şekerdağ, Türkiye'nin yakaladığı ekonomik gelişmelerin, yeni bir anayasayı zorunlu kıldığını vurgulayarak, “Bölgesel gelişimin sağlanması, yaşanan tıkanıklıkların giderilmesi ve insanların iş ve aş sahibi olması için AB normlarında bir anayasaya ihitiyacımız var. Bu nedenle çalışmalarınızda başarılar diliyorum. “dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1582 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.8.2010 14:53:22
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.