Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
AB ve EFTA Üyesi Ülkelere Çalışma Ziyareti Hibe Desteği

Avrupa Parlamentosu ve Konseyi’nin 15 Kasım 2006 tarih ye 1720/2006/EC sayılı kararıyla oluşturulan Hayatboyu Öğrenme Programı içerisinde yer alan “Genel ve Mesleki Eğitim Yönetici ve Uzmanlarının Çalışma Ziyaretleri”, hayatboyu öğrenme konusunda Avrupa düzeyinde politika geliştirilmesini ve işbirliğinin desteklenmesini amaçlamaktadır.

2010-2011 akademik yılı ikinci dönem Genel ve Mesleki Eğitim Yönetici ve Uzmanlarının Çalışma Ziyaretleri, katılımcılara ziyaret konusuyla ilgili diğer ülkelerdeki uygulamaları gözlemleme ve fikir ve bilgi alışverişinde bulunma imkanı sunmaktadır.

Ziyaretler AB ye EFTA üyesi ülkelere, 1 Mart 2011 - 30 Haziran 2011 tarihieri arasında en az üç, en fazla beş iş günü olarak gerçekleştirilecektir. Bu program çerçevesinde düzenlenecek calışma ziyaretleri için katılımcı başına 1,304 Avroya kadar destek sağlanacaktır.

Başvuruda bulunanların 2007/08 öğretim yılını takip eden yıllarda gerçekleştirilen bir çalışma gezisine katılmamış ve profillerinin düzenlenecek calışma gezisinin konusuyla uyumlu olması gerekmektedir. Bu koşulları sağlayan küçük ve orta ölçekli işletme yöneticileri, Ticaret ve Sanayi Odaları temsilcileri ve şirketlerin eğitim uzmanlarıyla insan kaynakları yöneticileri programa başvurabilmektedir.

Başvuru için http://studyvisits.cedefop.europa.eu/ adresinden başvuru formunun online olarak doldurulması gerekmektedir. Online doldurulan formun üç nüsha çıktısı alınarak hem başvuru sahibi hem de kendi kurum amiri tarafindan imzalanıp mühürlendikten sonra; Başvuru sahibinin kurumundan, başvuranın resmi görevinin ve statüsünün ne olduğunu da içeren ve amiri tarafından imzalanan üst yazı,

- Europass formatında hazırlanmış olan özgeçmiş,

- Yabancı dil yeterlilik belgesi, ile birlikte en geç 15 Ekim 2010 tarihine kadar postaya verilmesi veya Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'na elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Üyelerimize önemle duyurulur.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1277 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.8.2010 16:12:18
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.