Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
MHP Heyetinden Odamıza Ziyaret

Referanduma hayır istişare toplantısı için Elazığ`a gelen MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Akif Paksoy, Gaziantep Milletvekili Hasan Özdemir, eski milletvekilleri, Elazığ MHP İl Başkanı Behçet Susmaz ve partililer Odamızı ziyaret ederek Başkan Ali Şekerdağ’la görüştüler.

Görüşmede MHP Milletvekilleri Elazığ’ın ekonomik ve sanayi yapısı ve ilin sorunları ile ilgili Elazığ TSO’dan bilgi almak ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak maksadıyla ziyareti gerekleştirdiklerini ifade ettiler.

Başkan Şekerdağ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, İlimize gerçekleştirilen üst düzey ziyaretlerde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın düşüncelerinin alınmasının sevindirici olduğunu belirterek, “Ülkemizin kalkınma ve gelişmesinde şüphesiz siyasi partilerimiz son derece önemli bir rol oynamaktadır. Sadece demokratikleşme anlamında değil toplumun her alanında ilerlemenin yolu tam demokrasidir. Burada çok seslilik büyük önem taşıyor. Ülkemizde siyasi tecrübesi, gelenekleri ve kitlesel bir desteği bulunan Milliyetçi Hareket Partisi bu anlamda önemli bir siyasi partidir. Sorunlarımızın milletvekilleri aracılığı ile TBMM’de gündeme getirilmesi bu anlamda bizim için önemlidir. Bu vesile ile ziyaretiniz için teşekkür eder, siyasi mücadelenizde başarılar dilerim.”dedi.

MHP Milletvekilleri de yaptıkları değerlendirmelerde Doğu Anadolu Bölgesi’nin özellikle tarım ve hayvancılıkta önemli bir potansiyel oluşturmasına rağmen bugüne kadar bu alanlarda vatandaşların ve girişimcilerin yeterince desteklenmediklerinden dolayı, göç başta olmak üzere çeşitli sorunların yaşandığını ifade ettiler.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

Bu haber 1475 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.8.2010 09:54:32
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.