Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
İstişare Toplantısı Odamızda Yapıldı

Elazığ TSO’nun ev sahipliğinde yapılan istişare toplantısına Vali Muammer Erol, AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Elazığ Milletvekili M.Necati Çetinkaya, Elazığ Milletvekili Faruk Septioğlu, Belediye Başkanı M.Süleyman Selmanoğlu, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ile Elazığ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile çok sayıda medya mensubu katıldı.

Şekerdağ: Allah’ına kadar evet

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, gerçekleştirilen istişare toplantısında yaptığı değerlendirmede, anayasa değişikliği paketine evet diyeceğini ifade ederek, “Dün bir ön toplantı yaptık orada da ifade ettim. Allah’ına kadar evet diyoruz. Çünkü, bu konu ülkemizin aydınlık geleceği açısından önemli. Biz iş dünyası temsilcileri olarak AB normlarında bir anayasa istiyoruz. Bürokratik engellerin kaldırıldığı, her olumlu gelişmede ayağımıza bir çelme takan bir anayasa yaşadığımız yüzyılda insanımıza yakışmıyor. İş dünyasının çatı örgütünün başkanı olarak benim şahsi düşüncem bu anayasaya evet olmalıdır.”dedi.

Septioğlu: Ülkemizin geleceği adına önem taşıyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Faruk Septioğlu, 12 Eylül 2010 tarihinde yapılacak olan referandumun Ülkemizin geleceği adına önem taşıdığını belirterek, “Referandum Türkiye’nin önünü açacak. Bu sivilleşmeye doğru atılacak ilk adımdır. Ülkemizin aydınlık geleceği adına İlimiz iş dünyasının bu olumlu yaklaşımı bizleri son derece mutlu etmiştir.”şeklinde konuştu.

Çetinkaya: Sağduyunuza teşekkür ediyorum

AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Elazığ Milletvekili M.Necati Çetinkaya, Başkan Ali Şekerdağ’a teşekkür ederek, “İş dünyasının temsilcisi olarak sağduyulu yaklaşımınız ve ülkemizin geleceğine yönelik kararlı ifadeniz bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. İş dünyasının önündeki engellerin kaldırılması ve modern bir anayasa için Elazığ iş dünyasının bu düşünce tarzı ve yaklaşımı Ülkemize örnektir. Zatıaliniz şahsında tüm Oda camiasını kutluyorum.”dedi.

Yaklaşık bir saat süren bir değerlendirme yapan Çetinkaya, hükümetin genel icraatları ve Elazığ’a gerçekleştirilen hizmetleri anlatarak, önümüzdeki süreç içerisinde Elazığ ile birlikte Türkiye’nin yeni bir kalkınma ve gelişme hamlesine gireceğini belirtti. Çetinkaya, yaşanan kriz ortamına rağmen Türkiye’nin, Çin’den sonra en fazla büyüme kaydeden ikinci ülke olduğunu söyleyerek, “Tüm dünya ve Avrupa bize bunu nasıl başardığımızı soruyor. Bunun altındaki en büyük sır. tek başına iktidar olma ve milletin gücünü arkanıza almanızdadır. 12 Eylül’de yapılacak olan referandum ile birlikte Türkiye yeni bir başlangıç yapacaktır.”diye konuştu.

Bu haber 1650 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.7.2010 13:54:56
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.