Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Kredi ve Desteklerle İlgili Önemli Duyuru

Odamız Üyeleri başta olmak üzere, ilimizde ticari faaliyette bulunan işyerlerinin kimliği belirsiz kişilerce aranarak, Elazığ TSO tarafından kredi verileceği ve gerekli dosyanın hazırlanması gerektiği ifade edilerek, ücret karşılığında bu hizmetin verileceği şeklinde bilgiler Odamıza ulaşmıştır.

Oda Üyelerimiz başta olmak üzere, ilimizde ticari faaliyette bulunan işyerlerinin bu tür kişi ve kurumlara itibar göstermemeleri ve kredilerle ilgili bilgi ve destek için Odamızı aramaları yeterli olacaktır.

Ayrıca, Elazığ TSO’nun herhangi bir kredi uygulaması söz konusu değildir. Ancak, TOBB ve Halk Bankası Arasında imzalanan ticari protokol ile Odamız ve İlimizde faaliyet gösteren Banka Şubeleri arasında imzalanan protokoller gereği, kredi kullanmak isteyen Oda üyelerimize onay belgesi verilmektedir.

KOBGEB destekleri ile ilgili olarak ise, Odamız bünyesinde bulunan KOSGEB Sinerji Odağı gerek bilgilendirme gerekse uygulama hususunda tek yetkilidir. Bu desteklerle ilgili bilgilerde ilgili birimimizden alınabilir.

Üyelerimizin ve diğer işletmelerimizin herhangi bir mağduriyete uğramamaları hususunda gerekli dikkati göstermelerini bekler, saygılar sunarız.

Ali ŞEKERDAĞ

Yön.Kur.Başkanı

Bu haber 1451 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.7.2010 11:37:01
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.