Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO’da Kalite Yönetimi Eğitimi

        

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafında organize edilen program doğrultusunda Elazığ TSO Personeli ile Elazığ Ticaret Borsası Personeline yönelik, olarak Çorum TSE Müdürü ve TSE Baş Tetkikçisi Uğur Özdeniz tarafından, “TS-EN-ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi” veriliyor…

 

29 Haziran 2010 tarihinde başlayan ve 1 Temmuz 2010 tarihinde sona erecek olan eğitimler günde 5 saat olarak gerçekleştiriliyor.

Yaklaşık 25 kişinin katıldığı eğitim kapsamında, bilgiler veren eğitmen Uğur Özdeniz, Kalite Yönetim Sistemi’nin, bir kuruluş tarafından benimsenmesi için kriterlerin ve süreçlerin (proses) belirlenmesi, uygulanması, kontrol edilmesi ve sürekli iyileştirilmesi gerektiğini belirterek, “Elazığ TSO’nun kurmuş olduğu ve başarılı bir şekilde sürdürdüğü Kalite Yönetim Sisteminin, mevcut personel tarafından daha iyi kavranması ve kurumda son yıllarda işe başlayanların da sistemi kavrayabilmesi açısından TSE’den talep edilen bu eğitimin önemli yarar sağlayacağına inanıyorum. Bununla birlikte Ticaret Borsasının da kurmayı düşündüğü Kalite Yönetim Sistemi için personelin bu ilk eğitimi alması kurum adına ilk adımın atılması anlamı taşımaktadır. Elazığ TSO Yönetiminin bu eğitim talebi, kurulan sistemin koruması ve sürekli iyileştirmesi adına kararlılığı ortaya koymaktadır. Bu anlamda kendilerini kutluyorum. Çünkü, Kalite Yönetim Sistemi’nin sağlam bir dokümantasyon prosedürü içermesi gerekiyor bununla birlikte bir kuruluşta Kalite Yönetim Sistemi’nin gerçekleştirilebilmesi için yönetimin taahhüdü ve kalite politikasını desteklemesi önem taşıyor. Eğitmen olarak Elazığ TSO’da bunu gördüğümü belirtmek istiyorum.”dedi.

Eğitimleri değerlendiren Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, amaçlarının başta Oda üyeleri olmak üzere tüm halkımıza en iyi hizmeti vermek olduğunu belirterek, “Oda Yönetim Kurulu olarak duvarlarda asılı, içi boş ve uygulanmayan bir sistemden ziyade, tüm üyelerimizin ve halkımızın memnun olduğu bir hizmet anlayışından yanayız. Bu doğrultuda Odamızın sahip olduğu  Kalite Yönetim Sistemine, bütün çalışanların sürece katılımı, etkin bir iç iletişim, süreçler arasında güçlü bağlar ve iyi bir kontrol sistemini öngörerek, verilen hizmetin sürekli iyileştirilmesini amaçlıyoruz. Bu nedenle personelimizin bilgilerini güncellemek ve bu eğiteme katılmamış olan yeni personellerin de kendilerini geliştirmeleri adına bu eğitimi TSE’den talep ettik. Sayın eğitmenimize teşekkür ederken, yararlı olacağına inandığımız bu eğitimlerin ürün ve hizmet üreten  tüm üyelerimiz tarafından da talep edilmesinin yararlı olacağını düşünmekteyiz.”dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1628 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.6.2010 11:51:44
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.