Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Terörü Lanetle Kınıyoruz…

 

Elazığ iline 121 km, Karakoçan ilçesine 17 km uzaklıktaki Yoğunağaç (Golan ) köyüne 24 Haziran 2010 tarihinde bir  gurup terörist tarafından hain bir saldırı gerçekleştirilmiştir.

Devriye nöbetinden dönen askerlere yapılan saldırıda 2 askerimiz şehit olmuş bir vatandaşımız da yaşamını yitirmiştir. Ayrı saldırıda karakol komutanı astsubay ve 4 vatandaşımızda yaralanmıştır.

İlimizin Bingöl, Tunceli ve Diyarbakır sınırındaki kırsalında son günlerde cereyan eden terör olayları, bölgede huzur ve güven adası olan Elazığ’ımızın bu olumlu imajını maalesef olumsuz yönde etkilemektedir. Halkımızın huzur ve güvenini bozmayı, ülkemizi bölmeyi, kalkınma ve gelişmemizi engellemeyi ve ülkemizin bölgede lider ülke konumuna gelmesini amaçlayan bu hain girişim ve saldırılar amacına ulaşamayacaktır.

Bu düşüncelerle, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası camiası olarak, menfur saldırıda şehit olan güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Yüce Allah (c.c.)’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Silahlı kuvvetlerine başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1478 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.6.2010 11:23:02
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.