Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 “Link Bilgisayar’dan ELAZIĞ Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine  Avantajlar”

Bilişim sektörünün lider kuruluşlarından biri olan Link Bilgisayar, Türkiye’deki Orta ve Büyük ölçekli sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirdiği Güneş Sistemi Kurumsal Kaynak Planlaması çözümlerinin son kullanıcıya ulaşması amacıyla sağladığı fırsatları geliştirmeye devam ediyor.

Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşunun büyük bir bölümünü bünyesinde bulunduran Link Bilgisayar; kendisi gibi bir liderlik fonksiyonu yüklenmiş olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile, Elazığ’da tüm sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere,  iş akışlarının bütün süreçlerinde hız, verimlilik, kalite ve fark sağlayan yazılımlarımızı tanıma ve değerlendirme fırsatı sunacak.

Bu sunumda; sanayi kuruluşlarının büyümelerine destek olmak amacıyla, operasyon maliyetlerini kontrol altına almak, kısa vadede satış oranlarını arttırmak için müşteri ile e-ticaret, web Dağıtım Zinciri sipariş uygulamaları gibi etkileşim araçlarının işletmelerde devreye alınmasına yönelik çözümler paylaşılacaktır. İşletmelerin ERP dışındaki Zaman Yönetimi, Belge (Doküman) Yönetimi, Personel Görev ve İzin Yönetimi, Mail ve SMS Yönetimi gibi süreçlerine yönelik uygulamalar hakkında da bilgi verilecek olan toplantıda, bir işletme için neden Kurumsal Kaynak Planlamasına (ERP’ye) ihtiyaç duymalıyım veya Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) uygulamaları işletmeme ne kazandıracak gibi sorular da cevaplanacaktır.

Link Bilgisayar tarafından geliştirilen çözümlerin uygulama özellikleri ile işletmelere, iş ortakları, müşterileri ve tedarikçileri ile gerçekleştirdikleri iş ilişkilerindeki verimliklerini arttırmak, üretimden satışa, finanstan muhasebeye kadar tüm iş süreçlerini bilgi bütünlüğünü sağlayarak yönetmek ve izlemek imkanları ile küresel pazardaki  rakabet gücünü arttıracak bir katkı sağlanacaktır. 

Link Bilgisayar

Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1984 yılında Türk sermayeli olarak kurulmuştur. Link Bilgisayar, satış ve satış sonrası destek hizmeti veren Türkiye genelinde 500’ü aşan Bayi Dağıtım Kanalı Üyeleri ile işletmelerin Üretim, Stok, Satış, Satın Alma, Finans ve Muhasebe Yönetimi gibi iş süreçlerine entegre çözümler sağlayan yazılımlar geliştirir.  2000 yılında %26.34'lük bir pay ile halka arz'ı gerçekleştirilen Link Bilgisayar, 2004 yılında da ABS Quality – 38471 sertifika numarası ile ISO 9001 : 2000 belgesi almaya hak kazandı.

 

 

 

Bu haber 1874 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.6.2010 16:27:01
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.