Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
KOSGEB Destek Sistemi Analizi Anketi

KOSGEB Malatya İşletme Geliştirme Merkez Müdürlüğü'nden Odamıza gelen bir yazıda KOSGEB’in yeni dönemdeki yapılanması ile ilgili bir anket çalışması yapıldığı belirtilerek, tüm işletmelerin anket formunu doldurması talep edilmiştir.

Yeniden kurgulanmakta da KOSGEB Destek Modeli kapsamında daha önce verilen KOSGEB Destek ve Kredilerin etkisinin ölçülmesi ve yeni desteklerde KOBİ’lerin ihtiyaçlarının göz önüne alınması amacıyla online bir anket uygulaması yapılacaktır.

http://www.kosgeb.gov.tr/anket.aspx adresinde yayınlanan anketin bölgemizde yer alan azami sayıda KOBİ tarafından doldurulması, KOBİ’lerin beklentilerinin belirlenmesi, yeni KOSGEB Destek Modelinin bu doğrultuda oluşturulması ve KOSGEB desteklerinin etkisinin ölçümü açısından büyük önem arz etmektedir.

Söz konusu anketin 01 Haziran 2010 tarihine kadar üyelerimiz tarafından doldurulması önem arz etmektedir.

Bununla birlikte imalatçı statüsünde olmasına rağmen halen KOSGEB Veritabanına kaydolmayan Üyelerimizin ivedilikle Odamız bünyesinde faaliyetini sürdürmekte olan Elazığ KOSGEB TİP2 Sinerji Odağına kayıtlarını yapmaları önem taşımaktadır. Çünkü, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlık çalışmaları devam eden ve kısa bir süre içerisinde açıklanması beklenen yeni KOSGEB desteklerinden yararlanmanın ön koşulu sisteme kayıtlı olmaktır.

Bu düşüncelerle tüm üyelerimizin ankete katılmalarını ve KOSGEB üyeliklerini gözden geçirmelerini bekler, saygılar sunarız.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1285 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.5.2010 11:08:19
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.