Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Genişletilmiş Meslek Komiteleri Toplantısı

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 2010 yılı ilk Genişletilmiş Meslek Komiteleri müşterek toplantısı 26 Nisan 2010 tarihinde Taşkonak Lokantasında yapıldı.

 

Elazığ Valisi Muammer Erol’un da katıldığı toplantıya, Meslek Komitesi Üyeleri yoğun bir ilgi gösterdiler.

Toplantının açılış konuşmasını yapan, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Üyelerinin kendilerine gösterdikleri güveni boşa çıkarmama adına gece gündüz demeden yoğun bir gayret göstererek hizmet verdiklerini ifade ederek, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası içinde bulunduğumuz yıl itibarı ile 90’nıncı hizmet yılına girmiş bulunuyor. Cumhuriyetimizle yaşıt olan Odamız toplum içerisinde saygın bir kurum olarak dikkat çekmektedir. Bu vesile öncelikle bugüne kadar Odamızın her kademesinde emeği geçenlerden vefat edenlere rahmet diliyorum.”dedi.

Başkan Şekerdağ, konuşmasında şunları söyledi: “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 2010 yılı Müşterek Meslek Komiteleri Toplantımızın ilkini bugün gerçekleştiriyoruz.

Bu vesile ile, katılımınızdan dolayı teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz. Odamız üyelerinin yaşadığı sorunların meclis salonuna taşıması üyelerimize daha kaliteli hizmetler sunulması ve rahatsızlıkların ilk ağızdan dinlenerek çözüm üretilmesi anlamında Meslek Komiteleri son derece önemlidir.

Çünkü, Komiteler çalıştığında Meclisin daha verimli çalışacağı muhakkaktır. Sektörel sorunların tespiti noktasında Meslek Komiteleri toplantıları büyük önem taşıyor.

Bu düşüncelerle, iştirakinizden ötürü teşekkürlerimizi ve en derin saygılarımızı sunarım” dedi.

Toplantıda bir teşekkür konuşması yapan Elazığ Valisi Muammer Erol da Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin yoğun gayretleri olduğunu gördüğünü belirterek, “İlimizin hemen her meselesinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte hareket ediyoruz. Bu çalışmaların içerisinde Oda Yönetim Kurulu’nun gayretleri bizleri sevindiriyor. Elbette amacımız ilimizin kalkınma ve gelişmesidir. Bu noktada özverili ve kişisel bir beklenti içerisinde olmayan Sayın Başkan ve diğer yönetim kurulu üyeleri samimi bir şekilde hizmet veriyorlar. Bugün sizlerle bu toplantıda birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Çünkü meslek komiteleri Sayın Başkanın da ifade ettiği gibi, sektörel sorunları tespit etme ve ilgili makamlara ulaştırma noktasında önemli bir sorumluluk üstleniyor. Biz atanmış yöneticiler olarak bu sorunların çözümü noktasında sizlerle birlikte olduğumuzun altını çizmek istiyorum.”dedi.

Toplantı, Meslek Gruplarının sorunlarının tespit edilmesi için hazırlanan formların Meslek Komitesi Üyelerine tanıtılması ve Elazığ TSO tarafından hazırlanan Elazığ Tanıtım DVD gösteriminin ardından sona erdi.

 

Bu haber 1527 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.4.2010 10:59:59
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.