Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Ulusal AR-GE Destekleri Bilgilendirme Toplantısı

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) ile Odamız işbirliğinde KOBİ’lerin Araştırma ve Geliştirme Projelerine kaynak sağlanması hususunda ortak bir bilgilendirme toplantısı yapılacaktır…

19 Nisan 2010 Pazartesi günü  saat 15.00’de TTGV Kıdemli Uzmanı Evren BÜKÜLMEZ ve Yücel TELÇEKEN’in katılacakları toplantıda KOBİ’lere TTGV’nın sağlamış olduğu destekler ve Vakfın çalışmaları hakkında bilgiler verilecektir.

İş dünyasının en fazla ihtiyaç duymuş olduğu konuların başında gelen finansmana ulaşma hususunda,  önemli bir toplantı organize edildiğini belirten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, “Ar-Ge Proje Destekleri, Çevre Projeleri, Teknolojik Girişimcilik Destekleri başta olmak üzere KOBİ’lere yönelik faaliyet gösteren Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı’nın iş dünyasına sağlamış olduğu destekler hakkında Elazığ iş dünyasının bilgilendirilmesi ve bu desteklerden istifade etmesi için önemli bir toplantı düzenlenmektedir” dedi.

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı ile uzun bir süreden beri görüşme ve yazışmaların sürdüğünü belirten Başkan Şekerdağ, “Girişimlerimiz neticesinde, Vakfın yapmış olduğu değerlendirme sonucunda Odamızın bilgilendirme talebi uygun görülmüştür. Bu doğrultuda Vakfın iki değerli uzmanı Odamızda işadamlarımızla bir araya gelecek ve öncelikle Vakfın hizmetleri ve sağlamış olduğu destekler ve bu desteklerin nasıl alınacağına dair bir bilgilendirme yapacaklardır.

Bu vesile ile; tüm üyelerimiz ve iş dünyamız başta olmak üzere, akademisyenler ile tüm sivil toplum örgütlerimizi bu önemli toplantıya davet eder, saygılar sunarım” dedi.


ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1624 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.4.2010 09:59:19
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.