Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Besicilik ve Kanatlı Hayvancılık Sektörlerine Sağlanan Destekler

Odamız ile Ziraat Bankası işbirliğinde düzenlenen programla işadamlarına Ziraat Bankası’nın Besicilik ve Kanatlı Hayvancılık Sektörlerine sağladığı destekler hakkında bilgi verildi.

Elazığ TSO Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Ziraat Bankası tarımsal Pazarlama daire Başkanı Dr. Levent Öztürk, Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Meclis Üyeleri, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ, Sivil Toplum Örgütü Yöneticileri, çok sayıda işadamı ve ilgili katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, İlimizin besicilik alanında tarihi süreç içerisinde bölgedeki önemli konumu göz önünde bulundurulduğunda sektörün il ve bölge ekonomisi için çok büyük bir değer olduğu ifade etti.

Önal konuşmasında, “Bu vesile ile, tecrübe ve bilgi birikimi bakımından altyapısı hazır olan bu iki sektörün ilin kalkınma ve gelişme sürecine katkı sağlaması ve bununla birlikte istihdam kapılarının açılması için yeni işletmelere ihtiyaç olduğu her kesimin malumudur.

Yeni işletmelerin ve girişimcilerin yatırıma ilk adım noktasında karşılaştıkları en önemli sorun finans konusudur. İşte bu noktada ülke tarım ve hayvancılığının dinamik gücü Ziraat Bankası destekleri ve kredi imkanları öne çıkmaktadır.

Ziraat Bankası Pazarlama Daire Başkanı Sayın Öztürk’ün vereceği bilgiler bu nedenle işletmelerimiz ve Elazığ adına önem taşımaktadır.

Bu düşüncelerle bu bilgilendirme toplantısı vesilesiyle değerli zamanlarını ayırarak Elazığ’a gelen Sayın Öztürk’e ve toplantıya katılan tüm katılımcılarımıza en derin saygılarımı sunar, toplantının yararlı olmasını dilerim.”dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan Ziraat Bankası Pazarlama Daire Başkanı Dr.Levent Öztürk, bankanın Besicilik ve Kanatlı hayvancılık sektörlerine sağladığı kredi destekleri hakkında bilgiler vererek, çeşitli soruları cevaplandırdı.

Bu haber 1605 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.4.2010 13:18:07
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.