Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Hilton yetkilileri Elazığ TSO’da

Elazığlı işadamı İrfan Yumakgil tarafından Elazığ’da yapılması planlanan Hilton Otel ve AVM için yetkililer Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek roje hakkında bilgiler verdiler.

Ziyarette işadamı İrfan Yumakgil ile birlikte Hilton Otelleri Genel Direktörü Pogda Demircan ve diğer yetkililer yer aldılar.

İşadamı İrfan Yumakgil, Elazığ’a prestij bir otel ile AVM kazandırmak ve il ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamak hususunda bu çalışmayı başlattıklarını belirterek, “Projemizin düşünce aşamasından, Hilton yetkilileri ile görüşülme safhasına kadar Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Şekerdağ yanımızda yer almıştır. Kendilerine teşekkür için bu ziyareti gerçekleştiriyoruz.”dedi.

Hilton Otelleri Türkiye Genel Direktörü Demircan’da değerlendirmesinde, Elazığ’ın bölgede önemli bir il olduğunu belirterek, “Hilton Otelleri olarak  gelecek vadeden ve potansiyeli olan illerde yatırım yaparak genişlemeyi düşünüyoruz. Bu anlamda Elazığ bölge son derece önemli bir il. Potansiyeli olan ve gelişmeye açık bir kent. Yatırımcı işadamı  sayın İrfan Yumakgil ile asgari müştereklerde bulunmak ve bu yatırımı Elazığ’a kazandırmak istiyoruz.”dedi.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da, Elazığ’a marka yatırımlar yapılmasının kendilerini mutlu edeceğini belirterek, “Hilton bugün bir dünya markası haline gelmiştir. Elazığ’da böyle bir yatırımın olması ilimizin prestiji açısından da önemlidir. Bu nedenle Oda olarak projenin her aşamasına destek olmaya devam edeceğiz. İlimizin bu tür yatırımlar kazanması hususunda Oda olarak elimizden gelen tüm desteği vermeyi taahhüt ediyoruz”dedi.

Bu haber 2146 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.3.2010 16:57:42
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.