Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Şener: Elazığ’ın zenginliği Türkiye’nin zenginliğidir

Türkiye Partisi Genel Başkanı Doç.Dr.Abdullatif Şenet Odamızı ziyaret etti.

Türkiye Partisi Genel Başkanı Doç.Dr.Abdullatif Şener, parti genel başkan yardımcıları ve Elazığ İl Başkanı Bahri Turan’la birlikte geldiği Elazığ TSO’da Meclis Başkanı Nuri Önal ve Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyelerince karşılandı.

Meclis Başkanı Nuri Önal, ziyarette yaptığı değerlendirmede, Türk siyasi tarihinde Abdullatif Şener’in önemli bir isim olduğunu belirterek, “Önemli siyasi birikimi ve devlet tecrübesi olan Sayın Abdullatif Şener’i Odamızda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. İlimizin bir çok sorunun çözümünde önemli katkıları ve girişimleri olmuştur. Deprem vesilesiyle ilimize teşrif eden Türkiye Partisi Genel Başkanı Sayın Şener’in Odamızı ziyaret ederek iş dünyasının görüşlerini ve ilimiz ekonomi ve sanayisi ile ilgili bilgiler almak istemesi bizleri sevindirmiştir. Kendilerine siyasi mücadelelerinde başarılar diliyoruz.”dedi.

Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Odamız Meclis Toplantı Salonunda bir araya gelen Şener, Elazığ’ı coğrafi konumu, yer altı ve yer üstü zenginlikleri, doğal kaynakları ve insan yapısı ile kalkınma ve gelişme de önemli bir il olduğunu vurgulayarak, “Siyasi mücadelemiz boyunca ve devlet kademelerinde yaptığımız görev süresince hep Elazığ’ın bu değerlerine inanarak ilin zenginliğinin bölgenin ve dolayısı ile de Ülkemizin zenginliği olduğuna inanarak bu şehre elimizden gelen tüm imkanları seferber ettik. Havaalanı pisti, stadyumun ışıklandırılması, ilin teşvik yasasına alınması gibi bir çok hizmetimiz olmuştur bu kente. Bu hizmetlerimizin değer bulması ve şehrin kalkınma gelişmede dikkat çekmesi adına son derece mutlu olduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Ancak Elazığ, zenginlikleri ile bugün hak ettiği noktada değil. İşte Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası bu konuda önemli bir mücadele veriyor. Gerek icranın başına gerekse tüm siyasilere sorunlarla ilgili dosyalar, raporlar veriyor. Bizde siyasetçiler olarak bu çalışmalara destek olmak durumundayız. Onun için burada bir değerlendirme yapıyoruz. Öğleden önce deprem bölgesinde incelemelerde bulunduk. Vatandaşlarımızın acılarını paylaştık. Ülkemiz bir bütün olarak deprem kuşağında yer alıyor. Bu nedenle felaketlerin ölümlere, büyük maddi ve manevi kayıplara neden olmaması için yapılması gerekenler var. Bunlar felaketler yaşanmadan yapılmalı diye düşünüyoruz. Bu vesile ile bizleri ağırlayan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası şahsında bir kez daha depremzedelerin açılarını paylaşır tam halkımıza en derin saygılarımı sunarım.”dedi.

Türkiye Partisi Genel Başkanı Şener, Elazığ TSO tarafında hazırlanan Elazığ tanıtım filmini de izledikten sonra Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre sohbet ettikten sonra Ankara’ya döndü.

Bu haber 1451 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.3.2010 16:37:43
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.