Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu tanışma kokteyli

2009 Aralık ayında yönetim kurulunu belirleyerek çalışmalarına başlayan Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu 19 Şubat 2010 tarihinde Elazığ TSO ‘da bir kokteyl düzenleyerek kurulda yer alan kadın girişimcilerle Odamız Meclis, Yönetim Kurulu, Meslek Komiteleri  ve  Oda çalışanları bir araya geldi.

Oldukça sıcak bir ortamda yapılan kokteylde bir konuşma yapan Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Prof.Dr.Yasemin Açık, kurullarının oluşmasında Başka Elazığ TSO Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanından büyük destek gördüklerini belirterek, “Elazığ’da kadın girişimciliğini özendirmek, geleneksel el sanatlarımızı yaşatarak ekonomik değer haline getirmek, bugün atıl iş gücü konumunda olan bayanların ev ekonomisine katkı sağlamalarını özendirmek, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almak ve ilimizin ekonomik yönden kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla hizmetlerimize başladık. Bu amaçlara ulaşma hususunda Sayın Valimiz bizlere son derece büyük destek ve katkılar vermektedir. Vali Fahri Bey Caddesinde bulunan eski Sivil Savunma Müdürlüğünün iki katını bizlere tahsis etmişlerdir. Burada özellikle bayanlarımızın el işlerini düzenleyeceğimiz sürekli sergilerle pazarlama imkanımız olacaktır. Bununla birlikte Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızın bizlere çok ciddi destekleri söz konusu. Bu vesile ile buradan Sayın Meclis Başkanımız Nuri Önal ile Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ali Şekerdağ’a tüm bayan girişimcilerimiz adına yürekten şükranlarımızı arz ediyoruz. Elazığ TSO Hizmet Binasının 5. Katı tamamen bizlere verilmiştir. Yaklaşık bin metrekare olan bu alanı bizler eğitim sınıfları, kurs atölyeleri, sergi salonu ve ofis olarak değerlendireceğiz. Bu kokteyli düzenlememizdeki birinci amacımız bu desteklerinden ötürü Elazığ TSO Yönetimine teşekkür etmek ve Elazığ Kadın Girişimciler Kurulumuz ile Elazığ TSO Yönetim organları ve çalışanlarını tanıştırmaktır. Katılımınız için teşekkür ediyorum.”dedi.

Daha sonra bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal ile Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada gerek yönetim organları gerekse Oda çalışanları olarak kadın girişimcilere gerekli olan tüm desteklerin sağlanacağını belirttiler.

Bu haber 1861 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.2.2010 13:15:15
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.