Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
90.YIL KOKTEYLİ

Elazığ TSO’nun 90. Kuruluş yıldönümü açılış kutlamaları düzenlenen açılış kokteyli ile start aldı…

·    19 Eylül 1920 tarihinde kurulan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın 90’nıncı hizmet yılına girmesi nedeniyle yıl boyunca çok sayıda faaliyet ve etkinlikler planlanıyor.

·    17 Şubat 2010 tarihinde Elazığ Akgün Otel’de düzenlenen kutlamaların açılış kokteylini Elazığ Valimi Muammer Erol, F.Ü. Rektörü Prof.Dr. A.Feyzi Bingöl, İl Defterdarı Rifat Özyünlü, Belediye Başkan Vekili Atik Birici, Özel İdare Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu, Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSO Meclis ve Meslek Komitesi Üyeleri, Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri, Sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, Elazığ TSO’ya kayıtlı Üyeler, çok sayıda davetli ve medya mensupları katıldı.

·   Açılış kokteyli ile birlikte Elazığ TSO tarafından 4 dilde hazırlanan Elazığ tanıtım filmi ilk kez katılımcılara gösterildi.

·   Gecede bt-Elazığ projesi de tanıtılarak proje kapsamında yer alan yedi proje ortağı işletme stant açarak bilgilendirme yaptılar…

 

Önal: Hizmetlerimiz artarak devam edecektir…

90. yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlenen kokteylinin açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın Üyeleri ve halkımızla bütünleşerek ilin kalkınma ve gelişmesi hususunda önemli çalışmalar yaptığını ifade ederek, “Hizmet dönemimiz içerisinde bir yılı geride bıraktık. Bu dönem içerisinde yaptığımız faaliyetler ve bundan sonraki hedeflerimiz ile ilgili olarak Odamız Yönetim Kurulu Başkanı detaylı bilgiler verecektir. Oda olarak tarihi süreç içerisinde üstlenmiş olduğumuz misyon gereği, başta üyelerimiz olmak üzere hizmetlerimizi tüm halkımızın istifade edeceği şekilde artırarak sürdürmeye devam edeceğiz.”dedi.

Şekerdağ: 90’nıncı yılı coşkuyla kutlayacağız…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ kokteylde yaptığı değerlendirmede, Odanın kuruluşunun 90’nıncı yılını çok sayıda düzenlenecek etkinliklerle kutlayacaklarını belirterek, açılış kokteyliyle buna start verildiğini söyledi.

Başkan Şekerdağ konuşmasında; “19 Eylül 1920 tarihinde kurulan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası kuruluşunun Doksanıncı yılına girmiş bulunmaktadır. Bu vesile ile 2010 yılında önemli faaliyetlerle 90’nıncı yılımızı tüm üyelerimiz ve halkımızla birlikte kutlamayı planlamaktayız. Bu akşam düzenlenen bu toplantı ile birlikte 9O’nıncı yıl etkinliklerini başlatmış bulunmaktayız.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası kuruluşundan bugüne kadar toplum içerisinde hep saygı duyulan ve ilin kalkınma ve gelişmesinde olduğu kadar her alanda tüm halkın büyük beklentileri olduğu bir kurumdur.

Odamız başta üyelerimiz olmak üzere toplumumuzun beklentilerini karşılamak üzere tarihi süreç içerisinde üstlenmiş olduğu misyon ve sahip olduğu vizyon ile önemli çalışmalar ve hizmetler sunmaktadır.

2009 yılında yapılan Odamız seçimlerinin üzerinden bir yıl geçmiş bulunmaktadır. Geride bırakmış olduğumuz bir yıllık süreç içerisinde yapmış olduğumuz faaliyetlerimizden bazılarını hazırladığımız kısa slaytlarla bilgilerinize takdim edeceğiz.

Görevde bulunduğumuz bir yıllık zaman diliminde yaptığımız çalışmalar içerisinde en önemlisi bize göre bilgiye ulaşma anlamında yapılan faaliyetlerimizdir. Çağımızın en önemli değeri olan bilgiye ulaşma noktasında Odamız tarafından yıl içerisinde çok sayıda etkinlikler, seminerler, konferanslar, çalıştaylar ve eğitim programları düzenlenmiştir.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, tüm yönetim birimlerimiz ve üyelerimizle ilimizin hak ettiği kalkınmışlık ve refaha ulaşması için yoğun bir gayret içerisindeyiz. Bu anlamda ilimizin hak ettiği hedefe ulaşmasında ve marke kent olmasında birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Ben değil biz ruhu ile ekip mantığıyla çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.  Elazığ artık benliği bırakıp BİZ diyerek hedeflerine ulaşmayı ilke haline getirmelidir. Kurumlar arası diyalogun en üst düzeye çıkarılması için tüm kurum ve kuruluşlar ile Sivil Toplum Örgütleriyle yakın ilişki ve iletişim ağı kurmalıdır. Odamız bu doğrultuda üzerine düşen tüm sorumluluklarını özveriyle yerine getirmektedir. 90. Yıl kutlamalarının ilkine katılımınızdan ötürü teşekkür eder, Odamız Meclisi ve Yönetimi adına en derin saygılarımı sunarım.”dedi.

Programda daha sonra 2009 yılı Oda faaliyetleri ve 2010 hedefleri hakkında bir sunu yapıldı…

Bu haber 1804 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.2.2010 12:03:27
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.