Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Dünya Gazetesi tarafından 11 Şubat 2010 tarihinde İstanbul Elite World Hotel’de düzenlenen “Kentler Sanayilerini ve Ticaretlerini Anlatıyor” konulu organizasyonda Elazığ ekonomisi ve sanayisi hakkında bir sunu yaptı...

Ülkemizin en önemli ekonomi gazetelerinden biri olan Dünya Gazetesinin kurucusu merhum Nezih Demirkent’in vefatının 9. yılı anma program kapsamında  ‘Kentler Sanayilerini ve Ticaretlerini Anlatıyor’ bölümünde ülke genelinden 4 Oda başkanı birer konuşma yaptı.

Dünya Gazetesi Yazarı Prof.Dr. İlter Turan’ın yöneteceği “Kentler Sanayilerini ve Ticaretini Anlatıyor” programında sırasıyla; Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, Antalya TSO Başkanı Çetin Osman Budak, Trabzon TSO Başkanı Mustafa Suat Hacısalihoğlu ve Aydın Sanayi Odası Meclis Başkanı Yalçın Pekgüzel birer konuşma yaptılar.

Programa Dünya Odalar Federasyonu Başkanı Rona Yırcalı, İstanbul Sanayi Odası Başkanı Tanıl Küçük, Türkiye Giyim Sanayicileri Dernek Başkanı Umut Oran, Dünya Gazetesi Genel Yönetmeni Osman Arolat, Dünya Gazetesi Yazarları, İşadamları, çeşitli illerin oda başkanları ve medya mensupları katıldı.

 Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, programda Elazığ ekonomi ve sanayisi hakkına bir değerlendirmede bulunduktan sora, Elazığ TSO tarafından hazırlanan tanıtım filmi katılımcılara izletildi. Büyük beğeni alan filmin ardından Başkan Şekerdağ NTV başta olmak üzere çeşitli medya kuruluşlarına kısa değerlendirmelerde bulundu.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

 

Bu haber 1715 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.2.2010 11:45:31
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.