Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Bu yıl 14.’sü düzenlenen EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 11 Şubat tarihinde açıldı. İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde 11-14 Şubat tarihleri arasında açık kalan fuar kapsamında Elazığ’ın etkili bir şekilde tanıtımı yapılıyor.

Elazığ Valiliği öncülüğünde, İl Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Elazığ Belediyesi, Elazığ TSO ve Elazığ’da turizm sektöründe yer alan firmaların destek ve katılımı ile hazırlanan Elazığ standı yoğun bir ilgi gördü.

Turizm profesyonelleri, sektör çalışanları ve tatilcilerin artan ilgisiyle her geçen yıl büyüyen EMİTT Fuarı 10 salonda, 60 ülkenin katılımı ile büyük bir canlılık yaşarken, Fuarın açılışına Elazığ Valisi Muammer Erol, Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, İl Turizm Müdürü Tahsin Öztürk, Belediye Kültür Müdürü Mustafa Ayık, ÇEKÜL Başkanı Prof.Dr. Metin Sözen, Elazığ ve İstanbul’da faaliyet gösteren çeşitli Kültür kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, turizm sektöründe yer alan çeşitli firmaların temsilcileri, sanatçılar ve medya mensupları katıldı.

Elazığ için ayrılan 50 m²’lik standa ziyaretçilere yöresel yiyecek ve içeceklerimiz (Ağın Leblebisi, Orcik, Badem Şekeri, Pestil ve Çedene Kahvesi) ikram edilirken, İstanbul’da faaliyet gösteren Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta’nın çiğköfte ikramı zaman zaman izdihama neden oldu.

Fuarda Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan Elazığ Tanıtım Filmi standa gösterilirken yaklaşık 1000 adet DVD dağıtımı da gerçekleştirildi.

Bu haber 1557 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.2.2010 11:38:46
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.