Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO Kokteyli

2010 yılı Odamızın kuruluşunun 90. Yılı olup çeşitli etkinlikler ile kutlamalar yapılacaktır.     17 Şubat 2010 tarihinde gerçekleştireceğimiz Kokteyl’de yıl içerisinde yapacağımız Kutlama etkinlikleri; Projeler, Ödül Törenleri, Yarışmalar ve Odamız 2009 Faaliyetleri, Odamız 2010 yılı Hedefleri, Odamız Birimleri ve Görevleri kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Odamızın da ortak olduğu Avrupa İşletmeler Ağı – GAPSUN Konsorsiyumu çatısı altında yapacağımız Tanıtım Kokteylimizde Odamız tarafından yürütülmekte olan “bt-Elazığ” adlı Projemizin, yedi Proje Ortağı ile birlikte tanıtımı gerçekleştirilecektir. Proje kapsamında özetle ilimizde faaliyet gösteren işletmelere uygun fiyatla kurumsal nitelikli web sitesi, e-posta adresleri, internet eğitimi ve 1 yıllık bakımı içeren bir paket sunulmaktadır.

Odamızın kuruluşunun 90. yılında; en fazla ihracat yapan, en fazla istihdam yaratan, en yenilikçi firma vs. konularda ödül törenleri düzenlenecek olup; ilk, orta ve yüksek öğrenim düzeylerinde fotoğrafçılık, inovasyon, ar-ge gibi konularda da yarışmalar düzenlenecektir.

Odamızın 2009 yılı içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetler görsel olarak sunulacak, 2010 yılı hedeflerimiz, Projelerimiz anlatılacaktır.

Odamız birimleri, görevleri, misyon ve vizyonu anlatılacak olup yine Odamız bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan KOSGEB Sinerji Odağı, Kadın Girişimciler Kurulu da görevlerini ve planladığı etkinlikleri anlatacaklardır.

Gelen konuklarımız; Odamız ve bt-Elazığ kampanyasının proje ortağı olan yedi işletmeye ait stantlarda, yukarıda anlatılan konuların detaylarını inceleme ve bilgilenme fırsatı elde edeceklerdir.

17 Şubat 2010 - Çarşamba günü, 19:00 – 22:00 saatleri arasında Akgün Oteli Harput Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Elazığ TSO Kokteyline tüm üyelerimiz davetlidir.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

 

Bu haber 1803 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.2.2010 11:40:23
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.