Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

KRİZLERDE YÖNETİM SEMİNERİ

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Algı Danışmanlık Ltd.Şti. işbirliğinde “Krizlerde Yönetim” konusunda,  uzman konuşmacıların katılımı ile bir seminer düzenlenecektir…

09 Şubat 2010 Salı günü saat: 17.00’de Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilecek olan seminere konuşmacı olarak Didem Esen ile Tanju Akdeniz katılacaklardır.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının 2010 yılı eğitim programının iş dünyasını yakında ilgilendiren çok farklı konularda devam ettiğini belirten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, “Konusunda uzman kurum ve kuruluşlar ile gönüllü kurumlarla yaptığımız işbirliği neticesinde üyelerimize ve halkımıza yönelik eğitim hizmetlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda küresel ekonomik krizin etkilerinin halen devam etmekte olduğu dikkate alındığında, ‘Krizlerde Yönetim’ semineri önem kazanıyor.

Bununla birlikte günümüzün hızla değişen dünyasında, kurum yöneticileri ve çalışanları olarak her an krizlerle karşılaşabiliriz. Rekabet gücümüzün yüksekliği, kuruluşlarımızdaki iş akışının önemli ölçüde kesilmesine neden olan ve işin devamlılığı üzerinde olumsuz politik, hukuksal ve finansal etkiler yaratan olay veya olaylar zinciri olan krizli durumlarla başa çıkma yeteneğimize ve becerimize bağlıdır. Düzenlenecek olan bu eğitimin amacı, katılımcıların, krizli durumlarla başa çıkmak üzere bilgi ve beceri kazanmalarını sağlamaktır.”dedi.

 

Seminer Kapsamındaki Konu Başlıkları:

  • Krizin tanımı
  • Kriz yönetimi
  • Krizin kaynağı
  • Kriz yönetimi krizden önce başlar!
  • Krizde değişim
  • Değişimin yönetimi
  • Kurumsallaşma

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 1639 defa okundu.
Ekleme Tarihi :8.2.2010 14:28:20
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.