Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Google Adwords Eğitimi Yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilen  “İnternet Ve İnternet Üzerinden Etkin Tanıtım Semineri” Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, TOSYÖV Eğitim Bölüm Koordinatörü Cüneyt Örkmez,  Google Adwords Yetkili Eğitim Merkezi ANT Eğitim ve Danışmanlık Yetkilisi Erol Orhan, Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Adem Akbulut, Odamız Meslek Komitesi Üyesi Cenani Ateşşahin, Oda Üyeleri ve ilgililerin katılımı ile gerçekleştirildi.


Önal: Eğitim Faaliyetlerimiz Devam Edecek…

Toplantının açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Oda olarak başlatmış oldukları eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerini devam ettirdiklerini belirterek, “Odamız üyeleri başta olmak üzere toplumun ilgili tüm kesimlerinin ihtiyaç duyabilecekleri hususlarda konusunda uzman kuruluşlarla işbirliği yapmak suretiyle eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. 2010 yılında yapmış olduğumuz eğitim programımızda çok sayıda bir birinden önemli konularda bu tür etkinliklerimiz olacak. Bu vesile ile eğitimi verecek olan kurum temsilcilerine teşekkür ediyor, eğitimin faydalı olmasını diliyorum.”dedi.

Örkmez: Elazığ Gelişmeye Açık Bir İl

Kısa adı TOSYÖV olan Türkiye Küçük ve Orta ölçekli işletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı Eğitim Koordinatörü Cüneyt Örkmez toplantının açılış konuşmasında, Elazığ TSO’nun önemli faaliyetler yaptığını belirterek, “Ülkemizde üyelerinin bilgilendirmesi ve ilin gelişmesine katkı sağlamak hususunda önemli faaliyetler yapan Odaların başında Elazığ TSO gelmektedir. Daha önce yapmış olduğumuz e-Ticaret seminerinde de katılımcıların istekli olması ve bizlere gösterilen yakın ilgi nedeniyle bugün farklı bir uzman kuruluş ile yine Elazığ’dayız. Biz TOSYÖV olarak Elazığ TSO ile işbirliği içerisinde bundan sonraki dönemlerde de bu tür organizasyonlarımızı devam ettireceğiz.”dedi.

Orhan: Google İnternet Reklamcılığı Önemli Avantajlar Sunuyor

Google Adwords Yetkili Eğitim Merkezi ANT Eğitim ve Danışmanlık Yetkilisi Erol Orhan, programda bir sunu yaparak internet reklamcılığının önemini vurguladı. Orhan değerlendirmesinde, “Türkiye'de 26 Milyon İnternet Kullanıcısının %95 her gün düzenli olarak interneti kullanıyor ve %98'i Google kullanıyor. İşletmelerimizin Ürün ve Hizmetleri ile birlikte kişisel tanıtımların dünyaya açılmasına olanak sağlayan Google Adwords İnternet Reklamcılığı firmalar için büyük bir avantaj sunuyor. Firmaların çok düşük maliyetlerle burada yer almaları tanıtımları açısından son derece önemlidir.”dedi.

Programda katılımcılara 100 TL değerinde promosyon kodu verilerek, işlem adımları detayları ile anlatıldı. Meclis Başkanı Nuri Orhan ve Yönetim Kurlu Üyesi Adem Akbulut daha sonra eğitimi verenlere birer plaket takdim ettiler.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 1976 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.2.2010 15:50:36
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.