Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve üst düzey konukların katılacağı “Kentler Sanayilerini ve Ticaretlerini Anlatıyor” konulu organizasyonda ülke genelinde programa konuşmacı olarak katılacak 5 Oda Başkanından biri oldu...

Ülkemizin en önemli ekonomi gazetelerinden biri olan Dünya Gazetesinin kurucusu merhum Nezih Demirkent vefatının 9. yılında İstanbul’da önemli bir organizasyonla anılacak.

İstanbul Elite World Hotel’de 11 Şubat 2010 tarihinde gerçekleştirilecek program kapsamında ‘Nezih Demirkent Gazeteciliğinin Anodolu’ya Katkıları’ konulu etkinlik kapsamında ‘Kentler Sanayilerini ve Ticaretlerini Anlatıyor’ bölümünde ülke genelinden 5 Oda başkanı programda konuşmacı olacak.

20 dakika konuşma süresi verilen Oda başkanları illerinin ekonomi ve sanayisi hakkında seçkin katılımcılara bilgiler verecek. Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, ilin en önemli ihtiyacının tanıtım olduğunu belirterek, davetin Elazığ adına önemli fırsat olduğunu, ili en iyi şekilde tanıtmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ve Oda tarafından hazırlanan Elazığ tanıtım filmini tüm katılımcılara dağıtacaklarını söyledi.

Şekerdağ değerlendirmesinde, “Ülke genelinden 5 Oda başkanının konuşmacı olarak davet edildiği bu program Elazığ adına bizleri onurlandırmıştır. Zira üye sayısı ve ekonomik büyüklük olarak Odamızdan önde gelen iller olmasına karşın Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak hizmetlerimiz, etkinliğimiz ve faaliyetlerimizle ülke genelinde en aktif Odalardan biriyiz. Odamızın bu vizyonu ilimizin de tanıtımına olumlu yansıyor. Bilindiği gibi bir süre önce yılın Odası plaketiyle ödüllendirilmiş bir Oda olarak, böylesine prestiji yüksek bir organizasyona konuşmacı olarak çağrılan 5 odadan biri olmak Elazığ adına bizleri onurlandırmıştır. İlimizin tanıtımını burada en iyi şekilde yapmanın gayretinde olacağız.”dedi.

Dünya Gazetesi Yazarı Prof.Dr. İlter Turan’ın yöneteceği “Kentler Sanayilerini ve Ticaretini Anlatıyor” programına konuşmacı olarak; Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, Koya Sanayi Odası Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, Antalya TSO Başkanı Çetin Osman Budak, Trabzon TSO Başkanı Mustafa Suat Hacısalihoğlu ve Aydın Sanayi Odası Meclis Başkanı Yalçın Pekgüzel katılacaktır.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

 

Bu haber 1494 defa okundu.
Ekleme Tarihi :5.2.2010 16:26:03
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.