Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
2007’den beri düzenlenen ve bu süreçte 101 farklı üniversiteden 1700 üzerinde başvuru alarak kıran kırana bir mücadeleye ev sahipliği yapan ve her sene birinci gelen girişimcisinin hayalini gerçekleştirip ona şirket kurarak büyük ses getiren girişimcilik yarışmamız bu sene daha güçlü ortaklar ve daha büyük ödüller ile tekrardan karşınızda!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ana sponsorluğunda, LabX ve Özyeğin Üniversitesi önderliğinde, ve WMG (Warwick Manufacturing Group)-University of Warwick, Genç Yönetici ve İşadamları Derneği, Microsoft ve UK Trade and Investment desteği ile yarışmamız girişimci olmak isteyen herkesi tüm seneye yayılmış ve Türkiye’de bir ilk olarak toplam 1.000.000 TL değerinde ödüllü bir girişimcilik serüvenine davet ediyor.


Yarışma, Türkiye’den ve yurtdışından, tüm üniversite öğrencilerine (ön lisans, lisans, lisansüstü ve doktora) ve akademisyenlere açıktır. (Sadece öğrenciler bireysel olarak başvurabilir. Grup başvurularında en az bir öğrenci olması kaydıyla yarışmamıza tüm girişimcilerimiz başvurabilirler.)


birFİKRİNmiVAR? bugüne kadar iki genç ve başarılı girişimcinin şirketlerini kurmalarına öncülük etmiştir. birFİKRİNmiVAR? 2007-2008 yarışmasının birincisi olan Begüm Buğdaycı, melek yatırımcıları ile Eylül 2008’de Türkiye’nin ilk deney hayvanı laboratuarı olan Kobay Deney  Hayvanları Laboartuarı’nı kurmuş ve bir seneden kısa bir sürede şirket değerini katlamıştır. birFİKRİNmiVAR? 2008-2009 yarışmasının birincisi olan Ahmet Bahadır Özdemir ise, LabX Melek Yatırımcılarından ortakları ile Kasım 2009’da City’s Media isimli şirketini kurmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.


Türkiye’de gençler arasında girişimcilik kültürünü geliştirmeyi ve başarı öyküleri yaratmayı hedefleyen birFİKRİNmiVAR? Girişimcilik Serüveni, yurtdışından iş ortakları ve sunduğu fırsatlar ile dünya çapında bir yarışma olmayı hedeflemektedir.


Kendi şirketini kurmak ve 1.000.000 TL değerinde ödüllerin sahibi olmak isteyen, parlak fikir sahibi tüm girişimcileri yarışmamıza bekliyoruz!

 

Bu haber 1718 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.2.2010 15:24:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.