Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Elazığ İş Rehberi İçin Start Verdi…

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı 14 gruptaki üyelerin sektörel ve alfabetik sıralı şekilde yer alacakları prestij bir yayın için 2010 İŞ REHBERİ hazırlanmasına start verildi. Rehberin 2010 yılı Mayıs ayında dağıtımı planlanıyor…

Son olarak 2005 yılında hazırlanan ve aradan geçen 5 yıllık süre içerisinde artık güncellenmesi ihtiyacı doğan Elazığ İş Dünyası Rehberi için Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından titiz bir şekilde yapılan çalışma ve araştırma sonucunda, kullanışlı, hafif, arananın kolayca bulunabileceği firmaların iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz yer aldığı bir Rehber çalışması başlatılmıştır.

Prestij bir yayın olarak Üyelerimizin iletişim bilgilerinin sistematik bir şekilde yer alacağı Rehber hususunda Er-Ya Ajans ve Fikirevim işbirliğinde 2009 yılı Aralık ayından itibaren eskiz çalışmaları titizlikle yapılarak hazırlanan model Odamızın onayından geçmiştir.

Rehberde, İlimizin tanıtımı, Odamızın tanıtımı, resmi kurum ve kuruluşların iletişim bilgilerinin yer alacağı bölümlerinden sonra Odamıza kayıtlı 14 Meslek Grubunda bulunan sektörlerdeki üyelerimizin bilgileri sektörel sıralı olarak; firma adı, telefon, faks, e-posta ve Web adreslerinin yer alacağı şekilde düzenlenecektir.

Sınırlı sayıda reklamın yer alacağı Elazığ İş Rehberi çalışmalarını Er-Ya Ajans ve Fikirevim’in Odamız tarafından ‘Görevli’ kartı verilen personelleri yapacaktır. İlimizde, Odamızın ismini vererek çeşitli Rehber Çalışmaları yapan firma ve kişiler olduğu saptanmış, bu kişiler ve firmalar için gerekli uyarılar yapılmıştır. Üyelerimizin özellikle Rehber çalışması hususunda işyerlerini ziyaret eden kişilerden mutlak suretle Odamız tarafından verilen onaylı ‘Rehber Görevlisi’ kartını istemelerini önemli rica ediyoruz.

Elazığ İş Dünyası Rehber çalışmaları iletişim adresi:

Er-Ya Ajans San.Tic.Ltd.Şti.

Gazi Cd. Belediye İş Merkezi Kat:4 No:4 Elazığ

Tel: 0424.212 35 00

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 1882 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.1.2010 14:51:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.