Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Yeni Şafak Yönetiminden Odamıza Ziyaret

Odamızı ziyaret eden Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert, Elazığ’ın ve Elazığlıların Anadolu’nun karakterli illerinin başında geldiğini belirterek, ziyaret vesilesiyle kendilerine gösterilen ilgiye teşekkür etti.

Yeni Şafak Gazetesi 16. Kuruluş yıldönümünü Elazığ’da kutladı. Kutlama etkinlikleri kapsamında Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert, Genel Müdür Mehmet Ziya Gökalp, Yurt Haberler Müdürü Kadir Demir, Reklam Koordinatörü Abdullah Hanönü, Dağıtım Müdürü Fatih Tural, TV Net Haber Müdürü Metin Mutanoğlu, Ankara Temsilcisi Abdulkadir Selvi, Elazığ Temsilcisi Veysi Erdoğan ve Adana Muhabiri Kübra Türkan’dan oluşan heyet Odamız Meclisinde ağırlandı.

Şekerdağ: İlimizin tanıtım hususunda sıkıntıları var

Gazete heyetini Odamız Meclis Başkanı Nuri Önal, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Turhan, Fatih Kaplan ve Tevfik Özlü karşıladı. Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Yeni Şafak Gazetesi’nin Ülkemizin saygın ve güvenilir medya organlarından biri olduğunu belirterek, “Gazetenin 16. Kuruluş yıldönümü kutlama etkinliklerini Elazığ’da yapmış olmanız ve bu vesile ile Odamızı ziyaret etmeniz bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Gerek yazılı gerekse görüntülü medya sektöründe önemli bir yeri olan Yeni Şafak Gazetesi ve TV Net’in Elazığ’ı olumlu izlenimlerle gündeme taşıması bizler açısından büyük önem taşımaktadır. Zira ilimizin turizm, tarım, hayvancılık, yer altı kaynakları, yetişmiş insan gücü, su ürünleri potansiyeli, altyapı imkanları ve yaşanabilir bir kent olma hususunda önemli avantajları bulunmasına karşın maalesef bu zenginliklerimiz ülke genelinde pek bilinmemektedir. Bununda başlıca nedeni tanıtım yetersizliğidir. Bu vesile ile ilimizin güzelliklerinin ve potansiyelinin yansıtıldığı bir tanıtım filmi Oda olarak hazırladık. Bu filmi izledikten sonra değerlendirmemizi yapmamız yerinde olacaktır.”dedi.

Tanıtım filmi ilgi gördü

Odamız tarafından hazırlanan ve yaklaşık 13 dakika süren Elazığ tanıtım filmi Yeni Şafak heyetine sunularak ilimiz hakkında bilgi sahibi olmaları sağlandı. Filmin izlenmesinin ardından bir değerlendirme yapan Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert Elazığ hakkında az çok bilgi sahibi olduğunu ifade ederek, “Ancak bu filmi izledikten sonra bu şehirde ne üretiliyor ne satılıyor, ne gibi zenginlikleri var ve daha bunun gibi birçok soru kafamda artık şekillendi. Tebrik ediyorum son derece başarılı bir çalışma yapılmış. Elazığ ve Elazığlı kafalarda olumlu izlenimler bırakıyor. Bu nedenle Elazığ Anadolu’nun herhangi bir kenti değil bu kentin bir karakteri var elbette insanının da. Yakınmış olduğunuz tanıtım eksikliği noktasında haklısınız. Biz Yeni Şafak olarak bundan sonra daha ciddi katkılar vermeye bu anlamda gayret edeceğiz. Bizlere gösterilen bu güzel ilgi için tüm Oda camiasına en derin saygılarımızı sunuyoruz.”dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Yeni Şafak Gazetesi’nin Odamızı ziyareti anısına bir plaket takdim etti. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert de, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’a ziyaretleri anısına bir çini porselen verdi.

İl protokolünü ziyaret eden Yeni Şafak heyeti daha sonra Misland’da düzenlenen Yeni Şafak Gazetesi’nin kuruluşunun 16. Yılı vesilesiyle düzenlenen kutlama programına katıldılar.

Bu haber 2032 defa okundu.
Ekleme Tarihi :23.1.2010 14:40:53
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.