Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Tekstil, konfeksiyon, tuhafiye, giyim eşyaları, ayakkabı, deri eşyalar, iplik, kumaş ve spor malzemeleri üretim ve satıcıları grubunu oluşturan 3. Meslek Komitesi 2010 yılının ilk Meslek Komite toplantısını 22 Ocak 2010 tarihinde Odamız Meclis Salonunda yaptılar.

Toplantıya 3. Meslek Komitesini Odamız Meclisinde temsil eden Tevfik Özlü, Aydın Güler ve Hikmet Süngü ile birlikte Komite Başkanı Mahmut Ercan, Başkan Vekili Volkan Çiçekci Üyelerden Abdulkadir Nar ile birlikte sektör temsilcilerinden Mehmet Harmanşah, Şahin Kara ve Mehmet Öztürk katıldı.

Toplantı öncesi Sektör Üyeleri ile bir araya gelen Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Odanın çalışmaları hakkında kısa bilgiler verdi. Sektör toplantılarının önemi üzerinde duran Başkan Şekerdağ, komiteler tarafından hazırlanacak rapor ve sektörel sorunların Yönetim tarafından bilinmesi halinde daha iyi hizmet verebileceklerini ifade etti.

Toplantıda daha sonra sırasıyla söz alan katılımcılar yaşanan çeşitli sorunları ve sıkıntıları dile getirdiler. Özellikle Gazi Caddesinde işyeri kiralarının astronomik rakamlara ulaştığını belirten sektör temsilcileri burada kiracı konumunda olan çok sayıda işyerinin büyük sıkıntı içerisinde olduğunu söylediler. Hürriyet meydanında yaşanan birçok sorunun halen devam ettiğini Elazığ Belediyesi’nin bu anlamda önleyici tedbirlerde ağır davrandığını belirttiler.

Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Tefik Özlü, özellikle Hürriyet Meydanı ile ilgili yaşanan sorunların yakından takip edildiğini bu sorunların yazılı ve sözlü olarak Belediye Başkanımıza iletildiğini belirtti.

Toplantı sektörün sorunlarının bir rapor haline getirilerek çözüm aranması kararı ile sonuçlandırıldı.

Bu haber 1721 defa okundu.
Ekleme Tarihi :23.1.2010 14:22:41
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.