Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ, yaptığı açıklamada hizmet dönemlerinde bir yılı doldurmadan önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’na ve Elazığ’a yakışır modern bir hizmet binası kazandırmak için önemli bir adım atılarak arsa sorununu çözdüklerini belirtti.

Başkan Şekerdağ açıklamasında; mevcut hizmet binasının bulunduğu konum itibarı ile özellikle trafikte sorunlar yaşandığını, çevre düzenlemeleri konusunda dışarıdan gelen heyetler ile üst düzey ziyaretlerde Elazığ’ı temsil noktasında iyi intibalar bırakmadığını söyledi.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ değerlendirmesinde, “Odamız Yönetim Kurulu Üyeleri olarak öncelikle Elazığ’a ve Üyelerimize yakışır, ilimizi temsil noktasında modern ve altyapı imkanları sorunsuz bir hizmet binası kazandırmak için önemli çalışmalar yaptık. Bu hususta ilimizin gelişim yönü olan batı istikametinde arsa arayışlarına giriştik. Elazığ Valiliği ve Defterdarlığımızın ciddi destek ve yardımları ile Sürsürü Mahallesinde mülkiyeti Hazineye ait 5623 metrekare yüzölçümlü bir arsayı 4706 Sayılı Kanunun 4-F maddesine göre Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasına kazandırmış bulunuyoruz.

Söz konusu arsa bulunduğu konum itibarı ile oldukça değerli bir noktada bulunması nedeniyle Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın çok uzun yıllar boyunca fiziki mekan ihtiyacını karşılayacaktır.

Şu an itibarı ile ülkemizde çeşitli odalar tarafından yapılan son derece güzel örnek binalar var. Bunları inceliyoruz. Gerek mimarisi gerekse hizmet sunma noktasında kullanışlı olması önceliğinden hareketle modern mimari bir projeyi bu yıl içerisinde hazırlayıp inşaata başlamayı planlıyoruz. 2011 yılı sonlarında ise yeni binada hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Elazığ’a ve Üyelerimize bu önemli hizmeti sunmamıza büyük katkı veren Sayın Valimize, Sayın Defterdarımıza ve ilgili tüm kesimlere teşekkür eder, saygılar sunarım.”

Elazığ Ticaret ve Sanayi OdasıBu haber 1662 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.1.2010 10:34:28
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.