Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 2009 yılı son Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Nuri Önal’ın başkanlığında yapılı. Yüksek bir katılımın gözlendiği Meclis Toplantısının açılış konuşmasını yapan Önal, tüm Meclis Üyelerime çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal konuşmasında şunları söyledi:

“Çok Değerli Meclis Üyesi Arkadaşlarım,

2009 Yılı son Meclis toplantısını bugün gerçekleştiriyoruz. Bu vesile ile öncelikle bu hizmet döneminde Odamızın tüm etkinlik ve çalışmalarına katılan ve değerli bilgilerini ve zamanlarını paylaşan tüm Meclis Üyelerimize, Yönetim Kurulumuza ve Odamız Üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Değerli Arkadaşlar,

Ülke ve bölge olarak zor bir ekonomik ve sosyal süreçten geçiyoruz. Bu süreç içerisinde ciddi sıkıntılar yaşayan ve ekonominin içerisinde bulunan tüm kesimlerin Odamızdan beklentileri bulunmaktadır.

Bu taleplerin karşılanması ve ekonominin yeniden istikrar rayına oturması hususunda Oda olarak yapabileceğimiz başta siyasi mekanizmalara tabanın sesini duyurmak ve kamuoyu oluşturmaktır.

Bu hususta başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olmak üzere, ekonomiyle ilgili tüm bakanlıklara ilgili konulardaki hassasiyetlerimiz bildirilmiş ve çeşitli zaman dilimlerinde ziyaretler yapılarak sözlü olarak taleplerimiz bildirilmiştir.

Sayın Cumhurbaşkanımızın İlimizi ziyareti esnasında da, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı tarafından sunulan brifingde başta üyelerimiz olmak üzere toplumumuzun genel beklentileri dile getirilmiştir.

Odamız tarafından yapılan bu hizmet dönemimizdeki tüm faaliyetlerimiz bir rapor olarak hazırlanmaktadır. Dolayısı ile bunları burada yeniden bir bir okuyarak zaman kaybı yaşatmak istemiyorum.

Değerli Meclis Üyeleri;

1920 yılında kurulan ve toplum içerisinde önemli bir saygınlığı ve ciddiyeti olan aynı zamanda hükümet ve devlet nezdinde de önemli bir yeri bulunan Odamızın 2010 yılında daha büyük hedeflere yürümesi, toplumun beklenti ve taleplerine cevap verebilmesi; ortak akıl, katılımcı yönetim ve belli bir vizyona odaklanma gerektirmektedir.

Bu nedenle tüm Meclis Üyelerimizin değerli fikir ve görüşleri büyük önem taşımaktadır. Yazılı veya sözlü olarak tercih edilecek yöntemle tüm talep, öneri ve eleştirilerinizi bu anlamda bekliyoruz.

Bu duygularla; 2010 yılının sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni eder, Yeni yılda çok daha güzel hizmetlerin İlimize nasip olmasını diler, Saygılar sunarım.”

Toplantıda Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Kasım ayı Yönetim Kurulu faaliyetleri ile ilgili bilgiler verdi. Görüş ve öneriler bölümünde ise Meclis Üyeleri çeşitli konulardaki düşüncelerini dile getirdiler.

Bu haber 2058 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.12.2009 11:13:35
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.